Zahradní jídelní set 11 ks hliník / textilen Světle šedá


Tento skvělý produkt Zahradní jídelní set 11 ks hliník / textilen Světle šedá od známé kvalitní značky HOME-G snadno můžete sehnat v naší aktuální nabídce skutečně levně! Nabídka od 37 600 Kč. celý popis>

Značka/Výrobce:

37 600 Kč

Tento stylový hliníkový zahradní set nábytku pro větší skupiny se stane dominantou vaší zahrady nebo terasy! Jídelní set se skládá z jednoho stolu s deskou z odolného hliníku s přáškovým lakem a deseti pohodlných židlí s výpletem z textilenu. Židle i stůl mají velmi stabilní, odolný práškově lakovaný hliníkový rám, díky němuž je nábytek odolný, pevný a zároveň lehký. Práškově lakovaný hliník snadno odolá většině povětrnostních vlivů a UV záření.
Pokud zrovna potřebujete větší plochu stolu, není problém několika jednoduchými úkony stůl rozložit na úctyhodnou šířku 247 cm.Židle jsou čalouněné pevnou, ale pohodlnou textilenovou látkou, která se snadno čistí. A pokud je právě nepoužíváte, můžete je snadno nastohovat, díky čemuž ušetříte místo.Tato úžasná zahradní souprava Vám bude díky své kvalitně provedení a zvolených materiálů dělat společnost dlouhé roky.Barva: světle šedá / šedátmavě šedá / taupeVýběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná. Materiál:práškově lakovaný hliník / textilenRozměry stolu: šířka: 174 – 247 cm hloubka: 100 cmvýška: 76 cm hmotnost stolu: 28,5 kgRozměry židle:šířka: 58 cm hloubka: 63 cm výška: 90 cm hloubka sedu: 45 cmšířka sedu: 45 cmvýška sedu: 44,5 cmvýška opěrky zad: 45,5 cmhmotnost židle: 3,6 kgHmotnost: 64,5 kgBalení obsahuje: 1 stůl a 10 vysoce kvalitních textilenových židlí.,Tento stylový hliníkový zahradní set nábytku pro větší skupiny se stane dominantou vaší zahrady nebo terasy! Jídelní set se skládá z jednoho stolu s deskou z odolného hliníku s přáškovým lakem a deseti pohodlných židlí s výpletem z textilenu. Židle i stůl mají velmi stabilní, odolný práškově lakovaný hliníkový rám, díky němuž je nábytek odolný, pevný a zároveň lehký. Práškově lakovaný hliník snadno odolá většině povětrnostních vlivů a UV záření.
Pokud zrovna potřebujete větší plochu stolu, není problém několika jednoduchými úkony stůl rozložit na úctyhodnou šířku 247 cm.Židle jsou čalouněné pevnou, ale pohodlnou textilenovou látkou, která se snadno čistí. A pokud je právě nepoužíváte, můžete je snadno nastohovat, díky čemuž ušetříte místo.Tato úžasná zahradní souprava Vám bude díky své kvalitně provedení a zvolených materiálů dělat společnost dlouhé roky.Barva: světle šedá / šedátmavě šedá / taupeVýběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná. Materiál:práškově lakovaný hliník / textilenRozměry stolu: šířka: 174 – 247 cm hloubka: 100 cmvýška: 76 cm hmotnost stolu: 28,5 kgRozměry židle:šířka: 58 cm hloubka: 63 cm výška: 90 cm hloubka sedu: 45 cmšířka sedu: 45 cmvýška sedu: 44,5 cmvýška opěrky zad: 45,5 cmhmotnost židle: 3,6 kgHmotnost: 64,5 kgBalení obsahuje: 1 stůl a 10 vysoce kvalitních textilenových židlí.