Stolní lampa AIDEN TYP 3 kov Šedá

Na trhu dnes existuje množství druhů lamp. My vám nabízíme naši stojací lampu AIDEN TYP 3, která vhodně osvětlí váš prostor a... více informací »
Stolní lampa AIDEN TYP 3 kov Šedá
Značka: Kondela
650 Kč
Koupit hned »
Na trhu dnes existuje množství druhů lamp. My vám nabízíme naši stojací lampu AIDEN TYP 3, která vhodně osvětlí váš prostor a...

Na trhu dnes existuje množství druhů lamp. My vám nabízíme naši stojací lampu AIDEN TYP 3, která vhodně osvětlí váš prostor a dá sbohem tmě. Umí prosvítit váš pracovní prostor, takže práce pozdě v noci bude pro vás malina. Vhodná je do kanceláře, obývacího pokoje nebo i dětského pokoje. Umí se ukázat v jakémkoliv interiéru.Je vyrobena z kovu ve dvou barevných variantách: bílá a šedá. Její maximální příkon je 40W. AIDEN TYP 3 je dodávána bez žárovky, kterou si můžete dokoupit v typu E27.Barva:bílášedáVýběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.Materiál:kovRozměry:šířka: 21 cmhloubka: 15 cmvýška: 45 cmrozměry stínidla: 12 x 12 x 14,5 cmrozměry podstavce: 15 x 15 x 45 cmHmotnost:1,5 kgDodáváno v demontu.,Na trhu dnes existuje množství druhů lamp. My vám nabízíme naši stojací lampu AIDEN TYP 3, která vhodně osvětlí váš prostor a dá sbohem tmě. Umí prosvítit váš pracovní prostor, takže práce pozdě v noci bude pro vás malina. Vhodná je do kanceláře, obývacího pokoje nebo i dětského pokoje. Umí se ukázat v jakémkoliv interiéru.Je vyrobena z kovu ve dvou barevných variantách: bílá a šedá. Její maximální příkon je 40W. AIDEN TYP 3 je dodávána bez žárovky, kterou si můžete dokoupit v typu E27.Barva:bílášedáVýběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.Materiál:kovRozměry:šířka: 21 cmhloubka: 15 cmvýška: 45 cmrozměry stínidla: 12 x 12 x 14,5 cmrozměry podstavce: 15 x 15 x 45 cmHmotnost:1,5 kgDodáváno v demontu.

Tento neodolatelný produkt Stolní lampa AIDEN TYP 3 kov Šedá od oblíbené značky Kondela snadno získáte na našich stránkách teď právě téměř zdarma! Akční cena od 650 Kč.