Stojací lampa AIDEN TYP 2 kov Šedá

Na trhu dnes existuje množství druhů lamp. My vám nabízíme naši stojací lampu AIDEN TYP 2, která vhodně osvětlí váš prostor a... více informací »
Stojací lampa AIDEN TYP 2 kov Šedá
Značka: Kondela
1 090 Kč
Koupit hned »
Na trhu dnes existuje množství druhů lamp. My vám nabízíme naši stojací lampu AIDEN TYP 2, která vhodně osvětlí váš prostor a...

Na trhu dnes existuje množství druhů lamp. My vám nabízíme naši stojací lampu AIDEN TYP 2, která vhodně osvětlí váš prostor a dá sbohem tmě. Umí prosvítit váš pracovní prostor, takže práce pozdě v noci bude pro vás malina. Vhodná je do kanceláře, obývacího pokoje nebo i dětského pokoje. Umí se ukázat v jakémkoliv interiéru. Je vyrobena z kovu ve dvou barevných variantách: bílá a šedá. Její maximální příkon je 40W. AIDEN TYP 2 je dodávána bez žárovky, kterou si můžete dokoupit v typu E27.Barva:bílášedáVýběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.Materiál:kovRozměry:šířka: 31 cmhloubka: 22 cmvýška: 139,2 cmrozměry stínidla: 15,5 x 15,5 x 18,7 cmrozměry podstavce: 22 x 22 x 139,2 cmHmotnost:2,7 kgDodáváno v demontu.,Na trhu dnes existuje množství druhů lamp. My vám nabízíme naši stojací lampu AIDEN TYP 2, která vhodně osvětlí váš prostor a dá sbohem tmě. Umí prosvítit váš pracovní prostor, takže práce pozdě v noci bude pro vás malina. Vhodná je do kanceláře, obývacího pokoje nebo i dětského pokoje. Umí se ukázat v jakémkoliv interiéru. Je vyrobena z kovu ve dvou barevných variantách: bílá a šedá. Její maximální příkon je 40W. AIDEN TYP 2 je dodávána bez žárovky, kterou si můžete dokoupit v typu E27.Barva:bílášedáVýběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.Materiál:kovRozměry:šířka: 31 cmhloubka: 22 cmvýška: 139,2 cmrozměry stínidla: 15,5 x 15,5 x 18,7 cmrozměry podstavce: 22 x 22 x 139,2 cmHmotnost:2,7 kgDodáváno v demontu.

Tento kvalitní a levný kus Stojací lampa AIDEN TYP 2 kov Šedá od top značky Kondela jednoduše můžete pořídit u nás teď téměř zdarma! Akční cena 1 090 Kč.