Stolní lampa AIDEN TYP 3 kov Bílá

Na trhu dnes existuje množství druhů lamp. My vám nabízíme naši stojací lampu AIDEN TYP 3, která vhodně osvětlí váš prostor a dá sbohem tmě.... více informací »
Stolní lampa AIDEN TYP 3 kov Bílá
Značka: Kondela
650 Kč
Koupit hned »
Na trhu dnes existuje množství druhů lamp. My vám nabízíme naši stojací lampu AIDEN TYP 3, která vhodně osvětlí váš prostor a dá sbohem tmě....

Na trhu dnes existuje množství druhů lamp. My vám nabízíme naši stojací lampu AIDEN TYP 3, která vhodně osvětlí váš prostor a dá sbohem tmě. Umí prosvítit váš pracovní prostor, takže práce pozdě v noci bude pro vás malina. Vhodná je do kanceláře, obývacího pokoje nebo i dětského pokoje. Umí se ukázat v jakémkoliv interiéru.Je vyrobena z kovu ve dvou barevných variantách: bílá a šedá. Její maximální příkon je 40W. AIDEN TYP 3 je dodávána bez žárovky, kterou si můžete dokoupit v typu E27.Barva:bílášedáVýběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.Materiál:kovRozměry:šířka: 21 cmhloubka: 15 cmvýška: 45 cmrozměry stínidla: 12 x 12 x 14,5 cmrozměry podstavce: 15 x 15 x 45 cmHmotnost:1,5 kgDodáváno v demontu.,Na trhu dnes existuje množství druhů lamp. My vám nabízíme naši stojací lampu AIDEN TYP 3, která vhodně osvětlí váš prostor a dá sbohem tmě. Umí prosvítit váš pracovní prostor, takže práce pozdě v noci bude pro vás malina. Vhodná je do kanceláře, obývacího pokoje nebo i dětského pokoje. Umí se ukázat v jakémkoliv interiéru.Je vyrobena z kovu ve dvou barevných variantách: bílá a šedá. Její maximální příkon je 40W. AIDEN TYP 3 je dodávána bez žárovky, kterou si můžete dokoupit v typu E27.Barva:bílášedáVýběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.Materiál:kovRozměry:šířka: 21 cmhloubka: 15 cmvýška: 45 cmrozměry stínidla: 12 x 12 x 14,5 cmrozměry podstavce: 15 x 15 x 45 cmHmotnost:1,5 kgDodáváno v demontu.

Tento výjimečný výrobek Stolní lampa AIDEN TYP 3 kov Bílá od známého výrobce Kondela snadno můžete pořídit na našich stránkách teď právě levně! Nyní za akční cenu 650 Kč.