Kancelářské křeslo KAILA látka / chrom Béžová

Dopřejte si megakomfort s kancelářským křeslem KAILA. Křeslo je  čalouněné látkou ve dvou barevných variantách: béžová a smaragdová, a doplněné chromovou podstavou. Jednoduše elegantní, zároveň okouzlující. Kolečka na konci pěticípé růžice vás povozí po celé kanceláří a výškově nastavitelný mechanizmus vás vynese do jakékoli polohy. Sedací část je obohacena o měkkou vložku, která vám zajistí maximální pohodlí. Barva: béžová / chromsmaragdová / chromVýběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.Materiál: látka / kovRozměry:šířka: 59 cmhloubka: 62 cmvýška: 82 / 92 cmNosnost:100 kgHmotnost:10,5 kgDodáváno v demontu.,Dopřejte si megakomfort s kancelářským křeslem KAILA. Křeslo je  čalouněné látkou ve dvou barevných variantách: béžová a smaragdová, a doplněné chromovou podstavou. Jednoduše elegantní, zároveň okouzlující. Kolečka na konci pěticípé růžice vás povozí po celé kanceláří a výškově nastavitelný mechanizmus vás vynese do jakékoli polohy. Sedací část je obohacena o měkkou vložku, která vám zajistí maximální pohodlí. Barva: béžová / chromsmaragdová / chromVýběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.Materiál: látka / kovRozměry:šířka: 59 cmhloubka: 62 cmvýška: 82 / 92 cmNosnost:100 kgHmotnost:10,5 kgDodáváno v demontu.

Kancelářské křeslo ARZU béžová / ořech

Stylové kancelářské křeslo ARZU vám poskytne maximální pohodlí a prestiž. Křeslo je designové, elegantní a působí luxusním dojmem. Křeslo ARZU je čalouněné kvalitní látkou v barevném provedení: béžová. Stabilitu zabezpečuju dřevěná podnož v dekoru: ořech. Křeslo je díky pěti plastovým kolečkům pojízdné. Zádová opěrka je zdobená dekorativními knoflíky, spodní část sedáku je lemovaná kovovými cvočky. Výška křesla se jednoduše nastavuje páčkou pod sedadlem. Křeslo je otočné. Barva: béžová / ořech / černáMateriál: látka / dřevo / plastRozměry: šířka: 56 cmhloubka: 67 cmvýška: 89 – 97 cmšířka sedu: 53 cmhloubka sedu: 47 cmvýška sedu: 45 – 53 cmvýška zádově opěrky: 48 cmšířka zádové opěrky: 51 cmNosnost: 110 kgHmotnost: 17 kgDodáváno v demontu. ,Stylové kancelářské křeslo ARZU vám poskytne maximální pohodlí a prestiž. Křeslo je designové, elegantní a působí luxusním dojmem. Křeslo ARZU je čalouněné kvalitní látkou v barevném provedení: béžová. Stabilitu zabezpečuju dřevěná podnož v dekoru: ořech. Křeslo je díky pěti plastovým kolečkům pojízdné. Zádová opěrka je zdobená dekorativními knoflíky, spodní část sedáku je lemovaná kovovými cvočky. Výška křesla se jednoduše nastavuje páčkou pod sedadlem. Křeslo je otočné. Barva: béžová / ořech / černáMateriál: látka / dřevo / plastRozměry: šířka: 56 cmhloubka: 67 cmvýška: 89 – 97 cmšířka sedu: 53 cmhloubka sedu: 47 cmvýška sedu: 45 – 53 cmvýška zádově opěrky: 48 cmšířka zádové opěrky: 51 cmNosnost: 110 kgHmotnost: 17 kgDodáváno v demontu. 

Kancelářské křeslo DRUGI béžová / černá

Elegantní kancelářské křeslo DRUGI spojuje nároky na ergonomické sezení, funkčnost a spolehlivost. Pozornost upoutá elegantním a zajímavým designem. Křeslo je čalouněné eko kůží v barevné kombinaci: béžová a černá. Pevně stojí na kovové růžici v chromové úpravě, zakončené pogumovanými kolečky, která jsou vhodná na dřevěné a plovoucí podlahy. Křeslo má nastavitelnou výšku sedu a houpací mechanismus. Barva: černá / béžová / chromMateriál: eko kůže / kovRozměry: šířka: 57 cmhloubka: 60 cmvýška: 105 – 112,5 cmšířka sedu: 49 cmhloubka sedu: 44 cmvýška sedu: 45 – 53 cmvýška opěrky zad: 50 cmšířka opěrky zad: 61 cmNosnost: 110 kgHmotnost: 13 kgDodáváno v demontu.,Elegantní kancelářské křeslo DRUGI spojuje nároky na ergonomické sezení, funkčnost a spolehlivost. Pozornost upoutá elegantním a zajímavým designem. Křeslo je čalouněné eko kůží v barevné kombinaci: béžová a černá. Pevně stojí na kovové růžici v chromové úpravě, zakončené pogumovanými kolečky, která jsou vhodná na dřevěné a plovoucí podlahy. Křeslo má nastavitelnou výšku sedu a houpací mechanismus. Barva: černá / béžová / chromMateriál: eko kůže / kovRozměry: šířka: 57 cmhloubka: 60 cmvýška: 105 – 112,5 cmšířka sedu: 49 cmhloubka sedu: 44 cmvýška sedu: 45 – 53 cmvýška opěrky zad: 50 cmšířka opěrky zad: 61 cmNosnost: 110 kgHmotnost: 13 kgDodáváno v demontu.

Kancelářské křeslo TC3-7741 Béžová

Kancelářské křeslo TC3-7741 vám nabízí nadčasový design, jemné oblé linie, ergonimicky tvarované opěradlo a hlavně pohodlné sezení. Křeslo je čalouněné látkou ve dvou barevných variantách: béžová a černá. Stabilitu zajišťuje plastová podnož v černé barvě zakončená růžicí s kolečky. Křeslo je výškově nastavitelné a má praktické opěrky na ruce z černého plastu. Barva: béžová / černáčerná / černáVýběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.Materiál: látka / plastRozměry: šířka: 59 cmhloubka: 62 cmvýška: 99 – 109 cmšířka sedu: 47 cmhloubka sedu: 48 cmvýška sedu: 45 – 55 cmvýška opěrky zad: 68 cmšířka opěrky zad: 49 cmNosnost: 100 kgHmotnost: 12,3 kgDodáváno v demontu. ,Kancelářské křeslo TC3-7741 vám nabízí nadčasový design, jemné oblé linie, ergonimicky tvarované opěradlo a hlavně pohodlné sezení. Křeslo je čalouněné látkou ve dvou barevných variantách: béžová a černá. Stabilitu zajišťuje plastová podnož v černé barvě zakončená růžicí s kolečky. Křeslo je výškově nastavitelné a má praktické opěrky na ruce z černého plastu. Barva: béžová / černáčerná / černáVýběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.Materiál: látka / plastRozměry: šířka: 59 cmhloubka: 62 cmvýška: 99 – 109 cmšířka sedu: 47 cmhloubka sedu: 48 cmvýška sedu: 45 – 55 cmvýška opěrky zad: 68 cmšířka opěrky zad: 49 cmNosnost: 100 kgHmotnost: 12,3 kgDodáváno v demontu. 

Kancelářské křeslo TALBOT látka / kov / plast Béžová

Aby vás při práci nic netlačilo! Naše nová kancelářská židle TALBOT vyniká měkkým sezením, které zajišťuje nadýchané čalounění s dekorativním šitím. Křeslo TALBOT dodá vašemu pracovnímu prostoru dynamiku, eleganci a barvy. Stojí na pevné kovové základně v bílé barvě, kterou ukončují pogumované kolečka. Ty jsou vhodné na dřevěné a plovoucí podlahy, jsou šetrné k povrchu, umožňují snadný a plynulý přesun křesla po místnosti. Křeslo je čalouněné kvalitní látkou ve čtyřech barevných variantách: béžová, růžová, tyrkysová a šedá. O pohodlí při práci se postarají i plastové opěrky na ruce, které barevně ladí s růžicí. Nastavte si výšku sedu pomocí pístu tak, aby se vám sedělo maximálně pohodlně. Barva: béžovárůžovátyrkysovášedáVýběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná. Materiál: látka / kov / plastRozměry: šířka: 64,5 cmhloubka: 62 cmvýška: 85,5 – 95,5 cmšířka sedu: 50 cmhloubka sedu: 45 cmvýška sedu: 48 – 58 cmvýška zádové opěrky: 46 cmšířka zádové opěrky: 46 cmoděruodolnost látky podle testu Martindale: 80 000 oděrůNosnost: 110 kgHmotnost: 10,7 kgDodáváno v demontu. ,Aby vás při práci nic netlačilo! Naše nová kancelářská židle TALBOT vyniká měkkým sezením, které zajišťuje nadýchané čalounění s dekorativním šitím. Křeslo TALBOT dodá vašemu pracovnímu prostoru dynamiku, eleganci a barvy. Stojí na pevné kovové základně v bílé barvě, kterou ukončují pogumované kolečka. Ty jsou vhodné na dřevěné a plovoucí podlahy, jsou šetrné k povrchu, umožňují snadný a plynulý přesun křesla po místnosti. Křeslo je čalouněné kvalitní látkou ve čtyřech barevných variantách: béžová, růžová, tyrkysová a šedá. O pohodlí při práci se postarají i plastové opěrky na ruce, které barevně ladí s růžicí. Nastavte si výšku sedu pomocí pístu tak, aby se vám sedělo maximálně pohodlně. Barva: béžovárůžovátyrkysovášedáVýběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná. Materiál: látka / kov / plastRozměry: šířka: 64,5 cmhloubka: 62 cmvýška: 85,5 – 95,5 cmšířka sedu: 50 cmhloubka sedu: 45 cmvýška sedu: 48 – 58 cmvýška zádové opěrky: 46 cmšířka zádové opěrky: 46 cmoděruodolnost látky podle testu Martindale: 80 000 oděrůNosnost: 110 kgHmotnost: 10,7 kgDodáváno v demontu. 

Kancelářské křeslo TALBOT látka / kov / plast Šedá

Aby vás při práci nic netlačilo! Naše nová kancelářská židle TALBOT vyniká měkkým sezením, které zajišťuje nadýchané čalounění s dekorativním šitím. Křeslo TALBOT dodá vašemu pracovnímu prostoru dynamiku, eleganci a barvy. Stojí na pevné kovové základně v bílé barvě, kterou ukončují pogumované kolečka. Ty jsou vhodné na dřevěné a plovoucí podlahy, jsou šetrné k povrchu, umožňují snadný a plynulý přesun křesla po místnosti. Křeslo je čalouněné kvalitní látkou ve čtyřech barevných variantách: béžová, růžová, tyrkysová a šedá. O pohodlí při práci se postarají i plastové opěrky na ruce, které barevně ladí s růžicí. Nastavte si výšku sedu pomocí pístu tak, aby se vám sedělo maximálně pohodlně. Barva: béžovárůžovátyrkysovášedáVýběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná. Materiál: látka / kov / plastRozměry: šířka: 64,5 cmhloubka: 62 cmvýška: 85,5 – 95,5 cmšířka sedu: 50 cmhloubka sedu: 45 cmvýška sedu: 48 – 58 cmvýška zádové opěrky: 46 cmšířka zádové opěrky: 46 cmoděruodolnost látky podle testu Martindale: 80 000 oděrůNosnost: 110 kgHmotnost: 10,7 kgDodáváno v demontu. ,Aby vás při práci nic netlačilo! Naše nová kancelářská židle TALBOT vyniká měkkým sezením, které zajišťuje nadýchané čalounění s dekorativním šitím. Křeslo TALBOT dodá vašemu pracovnímu prostoru dynamiku, eleganci a barvy. Stojí na pevné kovové základně v bílé barvě, kterou ukončují pogumované kolečka. Ty jsou vhodné na dřevěné a plovoucí podlahy, jsou šetrné k povrchu, umožňují snadný a plynulý přesun křesla po místnosti. Křeslo je čalouněné kvalitní látkou ve čtyřech barevných variantách: béžová, růžová, tyrkysová a šedá. O pohodlí při práci se postarají i plastové opěrky na ruce, které barevně ladí s růžicí. Nastavte si výšku sedu pomocí pístu tak, aby se vám sedělo maximálně pohodlně. Barva: béžovárůžovátyrkysovášedáVýběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná. Materiál: látka / kov / plastRozměry: šířka: 64,5 cmhloubka: 62 cmvýška: 85,5 – 95,5 cmšířka sedu: 50 cmhloubka sedu: 45 cmvýška sedu: 48 – 58 cmvýška zádové opěrky: 46 cmšířka zádové opěrky: 46 cmoděruodolnost látky podle testu Martindale: 80 000 oděrůNosnost: 110 kgHmotnost: 10,7 kgDodáváno v demontu. 

Kancelářské křeslo INGEL béžová / černá

Zpříjemněte si sezení v práci s moderním a pohodlným křeslem INGEL. Křeslo je navrženo tak, aby ušetřilo vaši páteř od zbytečných bolestí a zdravotních komplikací. Poskytne vám komfortní sezen. Vysoké opěradlo podpírá záda na těch správných místech.Designový vzhled vytvořila kombinace béžové látky a černé ekokůže.Stabilitu vytváří chromová podstava, která je zakončena kolečky. Pro ještě lepší pohodlí má křeslo také polstrované područky a disponuje také houpacím mechanismem a výškovým nastavením sedadla.Barva:béžová / černá / chromMateriál:ekokůže / látka / kov / plastRozměry:šířka: 72 cmhloubka: 68 cmvýška: 107 / 117 cmšířka sedu: 50 cmhloubka sedu: 49 cmvýška sedu: 43,5-53,5 cmšířka zádové opěrky: 49 cmvýška zádové opěrky: 75 cmNosnost: 110 kgHmotnost:16 kgDodáváno v demontu.,Zpříjemněte si sezení v práci s moderním a pohodlným křeslem INGEL. Křeslo je navrženo tak, aby ušetřilo vaši páteř od zbytečných bolestí a zdravotních komplikací. Poskytne vám komfortní sezen. Vysoké opěradlo podpírá záda na těch správných místech.Designový vzhled vytvořila kombinace béžové látky a černé ekokůže.Stabilitu vytváří chromová podstava, která je zakončena kolečky. Pro ještě lepší pohodlí má křeslo také polstrované područky a disponuje také houpacím mechanismem a výškovým nastavením sedadla.Barva:béžová / černá / chromMateriál:ekokůže / látka / kov / plastRozměry:šířka: 72 cmhloubka: 68 cmvýška: 107 / 117 cmšířka sedu: 50 cmhloubka sedu: 49 cmvýška sedu: 43,5-53,5 cmšířka zádové opěrky: 49 cmvýška zádové opěrky: 75 cmNosnost: 110 kgHmotnost:16 kgDodáváno v demontu.