Carryhome PRŮCHOZÍ ROHOVÁ SKŘÍŇ, bílá, barvy dubu, 146/198/133 cm

Mít vlastní šatnu je snem mnoha lidí. Tato rohová skříň vám to umožní! Skříň umístěná u rohové zdi vytváří iluzi dalšího pokoje! S... více informací »
Carryhome PRŮCHOZÍ ROHOVÁ SKŘÍŇ
Značka: Carryhome
12 599 Kč13 999 Kč Sleva -10%
Koupit hned »
Mít vlastní šatnu je snem mnoha lidí. Tato rohová skříň vám to umožní! Skříň umístěná u rohové zdi vytváří iluzi dalšího pokoje! S...

Mít vlastní šatnu je snem mnoha lidí. Tato rohová skříň vám to umožní! Skříň umístěná u rohové zdi vytváří iluzi dalšího pokoje! S šířkou cca 133-146 cm a výškou 198 cm získáte velký úložný prostor pro všechno vaše oblečení. Otevřete bílé elegantní skládací dveře a vstupte do vaší osobní šatny!  Ta disponuje šatní tyčí, kam si můžete pověsit například všechny vaše košile, šaty, bundy atd. 5 vkládacích polic pak nabízí dostatek místa pro složené věci. Pro vaše velmi oblíbené kousky můžete využít i regálů na vnější straně skříně. Pokud ale máte oblečení raději pěkně ve skříni, pak lze tento prostor využít jako knihovnu.  Navíc se provedení v bílé a dekoru dubu velmi dobře hodí ke každému zařízení pokoje. Splňte si své sny a pořiďte si vlastní šatnu! – **TYP:38-251-D9,KP+FR:IM.DUB – **PÍSKOVÝ/BÍLÁ,REGÁL SE 4 – **POLIC.,Š/V/H:146/198/133 CM. Barva – bílá. Materiál – kompozitní dřevo.

Tento velmi oblíbený kus Carryhome PRŮCHOZÍ ROHOVÁ SKŘÍŇ, bílá, barvy dubu, 146/198/133 cm od odblíbeného výrobce Carryhome snadno můžete sehnat právě skutečně výhodně! Nabídky od 12 599 Kč.