Psací stůl 120×60 cm s policí Černá / dub

Tento pracovní stůl je praktický i stylový. Nabízí širokou pracovní plochu, je všestranný a pohodlně se používá doma i v kanceláři.Psací stůl... více informací »
Psací stůl 120x60 cm s policí Dekorhome Černá / dub
Značka: vidaXL
2 019 Kč
Koupit hned »
Tento pracovní stůl je praktický i stylový. Nabízí širokou pracovní plochu, je všestranný a pohodlně se používá doma i v kanceláři.Psací stůl...

Tento pracovní stůl je praktický i stylový. Nabízí širokou pracovní plochu, je všestranný a pohodlně se používá doma i v kanceláři.Psací stůl má horní poličku, na kterou si můžete přehledně uspořádat knížky nebo vystavit různé dekorativní předměty. Je vyroben z dřevotřísky a kovu s práškovým nástřikem, takže je mimořádně stabilní, robustní a odolný. Kovový rám zdůrazňuje jeho industriální styl a v interiéru zapůsobí svým unikátním šarmem. Stůl nabízíme ve 4 barevných variantách.Barva:bílábílá / dubčernáčerná / dubVýběr barvy zvolte ve variantě produktu.Materiál: dřevotříska / kov s práškovým lakemCelkové rozměry: šířka: 120 cmhloubka: 60 cmvýška včetně police: 138 cmvýška stolu: 75 cmRozměry police: šířka: 120 cmhloubka: 21,2 cmvýška od stolové desky: 63 cmNosnost:stolní desky: 40 kgpolice: 10 kgHmotnost:18,5 kgDodáváno v demontu.,Tento pracovní stůl je praktický i stylový. Nabízí širokou pracovní plochu, je všestranný a pohodlně se používá doma i v kanceláři.Psací stůl má horní poličku, na kterou si můžete přehledně uspořádat knížky nebo vystavit různé dekorativní předměty. Je vyroben z dřevotřísky a kovu s práškovým nástřikem, takže je mimořádně stabilní, robustní a odolný. Kovový rám zdůrazňuje jeho industriální styl a v interiéru zapůsobí svým unikátním šarmem. Stůl nabízíme ve 4 barevných variantách.Barva:bílábílá / dubčernáčerná / dubVýběr barvy zvolte ve variantě produktu.Materiál: dřevotříska / kov s práškovým lakemCelkové rozměry: šířka: 120 cmhloubka: 60 cmvýška včetně police: 138 cmvýška stolu: 75 cmRozměry police: šířka: 120 cmhloubka: 21,2 cmvýška od stolové desky: 63 cmNosnost:stolní desky: 40 kgpolice: 10 kgHmotnost:18,5 kgDodáváno v demontu.

Tento kvalitní a levný výrobek Psací stůl 120x60 cm s policí Černá / dub značky vidaXL jednoduše najdete tady a teď právě ve slevě. Nyní pořídíte jen za 2 019 Kč.