Set konferenčních stolků GOREJ černá / bambus

Zpříjemněte si chvíle strávené v obývacím pokoji s jednoduchým praktickým setem konferenčních stolků GOREJ. Nohy jsou vyrobeny... více informací »
Set konferenčních stolků GOREJ černá / bambus
Značka: Kondela
1 590 Kč
Koupit hned »
Zpříjemněte si chvíle strávené v obývacím pokoji s jednoduchým praktickým setem konferenčních stolků GOREJ. Nohy jsou vyrobeny...

Zpříjemněte si chvíle strávené v obývacím pokoji s jednoduchým praktickým setem konferenčních stolků GOREJ. Nohy jsou vyrobeny z lakovaného bambusu v přírodní barvě, které podpírají vrchní pláty černé barvy vyrobené z MDF. Vyšší a nižší stolek, které můžete rozestavit podle chuti a prostorových možností. Menší se snadno zasune pod větší, což umožňuje šetřit místo. Poslouží i samostatně. Zakomponujte stolky do obývacího pokoje a vytvořte si tak příjemnou atmosféru.Barva:černá / přírodníMateriál:MDF / bambusRozměry menšího stolku:šířka: 46 cmhloubka: 30 cmvýška: 40 cmRozměry většího stolku:šířka: 60 cmhloubka: 40 cmvýška: 45 cmtloušťka desky: 1,5 cmprůměr nožiček: 2,5 cmNosnost: 10 kgHmotnost:3,5 kgDodáváno v demontu.,Zpříjemněte si chvíle strávené v obývacím pokoji s jednoduchým praktickým setem konferenčních stolků GOREJ. Nohy jsou vyrobeny z lakovaného bambusu v přírodní barvě, které podpírají vrchní pláty černé barvy vyrobené z MDF. Vyšší a nižší stolek, které můžete rozestavit podle chuti a prostorových možností. Menší se snadno zasune pod větší, což umožňuje šetřit místo. Poslouží i samostatně. Zakomponujte stolky do obývacího pokoje a vytvořte si tak příjemnou atmosféru.Barva:černá / přírodníMateriál:MDF / bambusRozměry menšího stolku:šířka: 46 cmhloubka: 30 cmvýška: 40 cmRozměry většího stolku:šířka: 60 cmhloubka: 40 cmvýška: 45 cmtloušťka desky: 1,5 cmprůměr nožiček: 2,5 cmNosnost: 10 kgHmotnost:3,5 kgDodáváno v demontu.

Akční a ve slevě produkt Set konferenčních stolků GOREJ černá / bambus originál od značky Kondela snadno můžete získat právě opravdu výhodně. Cena od 1 590 Kč.