Konferenční stolek 100×50 cm mangovníkové dřevo

Tento dřevěný konferenční stolek je skvělým dekorativním a zároveň praktickým doplňkem do vaší domácnosti.Stolek k pohovce je ručně vyrobený... více informací »
Konferenční stolek 100x50  cm mangovníkové dřevo Dekorhome
Značka: vidaXL
5 858 Kč
Koupit hned »
Tento dřevěný konferenční stolek je skvělým dekorativním a zároveň praktickým doplňkem do vaší domácnosti.Stolek k pohovce je ručně vyrobený...

Tento dřevěný konferenční stolek je skvělým dekorativním a zároveň praktickým doplňkem do vaší domácnosti.Stolek k pohovce je ručně vyrobený z práškově lakovaného železa a masivního mangovníkového dřeva, takže je robustní a stabilní. Řemeslné zpracování a krásná kresba dřeva dává každému kusu nábytku jeho jedinečný a od všech ostatních mírně odlišný charakter. Stolek do obývacího pokoje má také dostatek úložného prostoru, kde můžete udržovat důležité položky uspořádané a na dosah ruky. Sestavení stolku do obývacího pokoje je snadné.Důležité upozornění: Barvy a odstíny dřeva se mohou lišit kus od kusu, takže je každý kus nábytku zcela jedinečný. Výběr kusu k dodání je náhodný.Barva:černá / hnědá Rozměry:šířka: 100 cm hloubka: 50 cm výška: 40 cm Hmotnost:25,5 kg Dodáváno v demontu.,Tento dřevěný konferenční stolek je skvělým dekorativním a zároveň praktickým doplňkem do vaší domácnosti.Stolek k pohovce je ručně vyrobený z práškově lakovaného železa a masivního mangovníkového dřeva, takže je robustní a stabilní. Řemeslné zpracování a krásná kresba dřeva dává každému kusu nábytku jeho jedinečný a od všech ostatních mírně odlišný charakter. Stolek do obývacího pokoje má také dostatek úložného prostoru, kde můžete udržovat důležité položky uspořádané a na dosah ruky. Sestavení stolku do obývacího pokoje je snadné.Důležité upozornění: Barvy a odstíny dřeva se mohou lišit kus od kusu, takže je každý kus nábytku zcela jedinečný. Výběr kusu k dodání je náhodný.Barva:černá / hnědá Rozměry:šířka: 100 cm hloubka: 50 cm výška: 40 cm Hmotnost:25,5 kg Dodáváno v demontu.

Tento levný kus Konferenční stolek 100x50 cm mangovníkové dřevo značky vidaXL jednoduše naleznete na našich stránkách nyní za výhodnou cenu! Akční cena od 5 858 Kč.