Konferenční stolek 90×50 cm sklo / hliník

Tento konferenční stolek ve vintage stylu má nadčasový design, který se dokonale hodí na vaši terasu, zahradu či do domu.... více informací »
Konferenční stolek 90x50 cm sklo / hliník Dekorhome
Značka: vidaXL
2 554 Kč
Koupit hned »
Tento konferenční stolek ve vintage stylu má nadčasový design, který se dokonale hodí na vaši terasu, zahradu či do domu....

Tento konferenční stolek ve vintage stylu má nadčasový design, který se dokonale hodí na vaši terasu, zahradu či do domu. Poslouží vám také jako stolek k pohovce, odkládací stolek, přístavný stolek, stolek do obýváku apod.Stolek je vyrobený z práškově lakovaného hliníku a skla, takže je odolný, má dlouhou životnost a snadno se udržuje. Lehká hliníková konstrukce umožňuje nenáročné přesouvání a zároveň nábytku propůjčuje industriální vzhled. Stolní deska nabízí hladkou plochu, kam si můžete odkládat nápoje, mísy s ovocem či různé dekorativní předměty.Sestavení našeho konferenčního stolku je snadné.Barva:šedá Rozměry:šířka: 90 cm hloubka: 50 cm výška: 40 cm Materiál: práškově lakovaný hliník / skloHmotnost:9,5 kg Dodáváno v demontu. ,Tento konferenční stolek ve vintage stylu má nadčasový design, který se dokonale hodí na vaši terasu, zahradu či do domu. Poslouží vám také jako stolek k pohovce, odkládací stolek, přístavný stolek, stolek do obýváku apod.Stolek je vyrobený z práškově lakovaného hliníku a skla, takže je odolný, má dlouhou životnost a snadno se udržuje. Lehká hliníková konstrukce umožňuje nenáročné přesouvání a zároveň nábytku propůjčuje industriální vzhled. Stolní deska nabízí hladkou plochu, kam si můžete odkládat nápoje, mísy s ovocem či různé dekorativní předměty.Sestavení našeho konferenčního stolku je snadné.Barva:šedá Rozměry:šířka: 90 cm hloubka: 50 cm výška: 40 cm Materiál: práškově lakovaný hliník / skloHmotnost:9,5 kg Dodáváno v demontu. 

Nejprodávanější výrobek Konferenční stolek 90x50 cm sklo / hliník od značky vidaXL můžete pořídit u nás teď téměř zdarma. Cena od 2 554 Kč.