Novel KONFERENČNÍ STŮL, černá, barvy buku, dřevo, 100/60/41,5 cm

Konferenční stolek z masivního jádrového buku a oceli nadchne jednoduchým a přímočarým designem. Deska z masivního buku má naolejovaný povrch,... více informací »
Novel KONFERENČNÍ STŮL
Značka: Novel
3 899 Kč5 999 Kč Sleva -35%
Koupit hned »
Konferenční stolek z masivního jádrového buku a oceli nadchne jednoduchým a přímočarým designem. Deska z masivního buku má naolejovaný povrch,...

Konferenční stolek z masivního jádrového buku a oceli nadchne jednoduchým a přímočarým designem. Deska z masivního buku má naolejovaný povrch, tím krásně vynikne přírodní zbarvení dřeva a jeho struktura. Navíc kvalitní dřevo přispěje ke zdravému klima prostoru.  Kontrastem ke dřevu je pak konstrukce stolu z černé práškované oceli, která vnese prvek industriálního stylu do vaší domácnosti. Oba materiály se ale vzájemně harmonicky doplňují. Deska stolu má rozměr cca 100 x 60 cm a nabízí kromě místa pro dekoraci i prostor pro nápoje, malý snack nebo noviny.  Konferenční stolek nadchne jako praktický a zároveň designový kousek. Pořiďte si ho jednoduše online! – **DESKA:JÁDR.BUK OLEJ. 0040, – **KONSTRUKCE: 0042 ČERNÁ, – **D/Š/V: 100/60/41,5 CM. Barva – černá. Materiál – jádrový buk.

Neodolatelný kus Novel KONFERENČNÍ STŮL, černá, barvy buku, dřevo, 100/60/41,5 cm od známého výrobce Novel seženete právě teď skutečně levně. Právě teď jen za 3 899 Kč.