Psací stůl se šuplíky 110×55 cm masivní dřevo

Tento krásný dřevěný stůl se stane výrazným doplňkem vaší domácnosti. Je vyroben z masivního sheeshamového dřeva, je tudíž... více informací »
Psací stůl se šuplíky 110x55 cm masivní dřevo Dekorhome
Značka: vida
10 291 Kč
Koupit hned »
Tento krásný dřevěný stůl se stane výrazným doplňkem vaší domácnosti. Je vyroben z masivního sheeshamového dřeva, je tudíž...

Tento krásný dřevěný stůl se stane výrazným doplňkem vaší domácnosti. Je vyroben z masivního sheeshamového dřeva, je tudíž vysoce stabilní a odolný. Sheesham, kterému se někdy říká také rosewood nebo palisandr, je tropické tvrdé dřevo proslulé svou bohatou kresbou. Každá fáze výrobního procesu je prováděna s mimořádnou péčí, ať už se jedná o leštění, natírání anebo lakování.Pevná pracovní deska se výborně hodí k umístění notebooku a samostatně stojicí skříňka disponuje 3 zásuvkami, které vám poskytnou úložný prostor k přehlednému uspořádání vašich dokumentů.Důležité upozornění: Odstín a kresba dřeva se mohou lišit kus od kusu, díky čemuž je každý kus nábytku jedinečný a lehce odlišný od ostatních. Výběr kusu k dodání je náhodný. UPOZORNĚNÍ: Aby nedošlo k převrácení, musí být výrobek upevněn pomocí přiloženého příslušenství pro upevnění ke zdi.Jednoduchá montáž.Barva:hnědáMateriál: masivní sheeshamové dřevo (leštěné, natřené a nalakované)Rozměry: šířka: 110 cmhloubka: 55 cmvýška: 76 cmHmotnost:40 kgDodáváno v demontu.,Tento krásný dřevěný stůl se stane výrazným doplňkem vaší domácnosti. Je vyroben z masivního sheeshamového dřeva, je tudíž vysoce stabilní a odolný. Sheesham, kterému se někdy říká také rosewood nebo palisandr, je tropické tvrdé dřevo proslulé svou bohatou kresbou. Každá fáze výrobního procesu je prováděna s mimořádnou péčí, ať už se jedná o leštění, natírání anebo lakování.Pevná pracovní deska se výborně hodí k umístění notebooku a samostatně stojicí skříňka disponuje 3 zásuvkami, které vám poskytnou úložný prostor k přehlednému uspořádání vašich dokumentů.Důležité upozornění: Odstín a kresba dřeva se mohou lišit kus od kusu, díky čemuž je každý kus nábytku jedinečný a lehce odlišný od ostatních. Výběr kusu k dodání je náhodný. UPOZORNĚNÍ: Aby nedošlo k převrácení, musí být výrobek upevněn pomocí přiloženého příslušenství pro upevnění ke zdi.Jednoduchá montáž.Barva:hnědáMateriál: masivní sheeshamové dřevo (leštěné, natřené a nalakované)Rozměry: šířka: 110 cmhloubka: 55 cmvýška: 76 cmHmotnost:40 kgDodáváno v demontu.

Tento nejprodávanější kus Psací stůl se šuplíky 110x55 cm masivní dřevo od výrobce se skvělou pověstí Vida k dostání zde teď v akci! Právě teď jen za 10 291 Kč.