Konzolový stolek KORNIS MDF / kov Dub

Hledáte estetický doplněk do vaší domácnosti? V tom případě jste tu správně. Konzolový stolek KORNIS v industriálním stylu se bude krásně... více informací »
Konzolový stolek KORNIS MDF / kov Dub
Značka: Kondela
2 890 Kč
Koupit hned »
Hledáte estetický doplněk do vaší domácnosti? V tom případě jste tu správně. Konzolový stolek KORNIS v industriálním stylu se bude krásně...

Hledáte estetický doplněk do vaší domácnosti? V tom případě jste tu správně. Konzolový stolek KORNIS v industriálním stylu se bude krásně vyjímat v obývacím pokoji, v předsíni, ale iv jiné části příbytku. Zaujme vás jednoduchým, zato univerzálním provedením. Velmi výrazným rysem našeho stolku je konstrukce v chromovém provedení, doplněná o laminovanou MDF ve dvou variantách: bílá a dub. Tímto kouskem esteticky, ale i funkčně doladíte vzhled vašeho čarokrásného domova.Barva:bílá / chromdub / chromVýběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.Materiál:MDF / kovRozměry:šířka: 160 cmhloubka: 30 cmvýška: 77 cmtloušťka konstrukce: 2 x 2 cmNosnost: 10 kgHmotnost:11,2 kgDodáváno v demontu.,Hledáte estetický doplněk do vaší domácnosti? V tom případě jste tu správně. Konzolový stolek KORNIS v industriálním stylu se bude krásně vyjímat v obývacím pokoji, v předsíni, ale iv jiné části příbytku. Zaujme vás jednoduchým, zato univerzálním provedením. Velmi výrazným rysem našeho stolku je konstrukce v chromovém provedení, doplněná o laminovanou MDF ve dvou variantách: bílá a dub. Tímto kouskem esteticky, ale i funkčně doladíte vzhled vašeho čarokrásného domova.Barva:bílá / chromdub / chromVýběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.Materiál:MDF / kovRozměry:šířka: 160 cmhloubka: 30 cmvýška: 77 cmtloušťka konstrukce: 2 x 2 cmNosnost: 10 kgHmotnost:11,2 kgDodáváno v demontu.

Tento akční produkt Konzolový stolek KORNIS MDF / kov Dub pocházející od značky Kondela naleznete na našich stránkách nyní skutečně výhodně! Akční cena již od 2 890 Kč.