Skládací zahradní židle 6 ks černá / hnědá


Tento oblíbený produkt Skládací zahradní židle 6 ks černá / hnědá originál od výrobce vidaXL jednoduše můžete pořídit zde v akci. Právě lze objednat jen za 11 726 Kč. celý popis>

Značka/Výrobce:

11 726 Kč

Užijte si volný čas s přáteli nebo rodinou na čerstvém vzduchu na naší jednoduché sadě skládacích zahradních židlí!
Područky z dřevotřísky elegantně kompletují vzhled celé židle. Plastové díly na vrcholu opěradla jsou černě natřené, aby hezky ladily s textilenovým sedákem. Opěradla židlí je možné sklopit do 7 poloh, takže vždy najdete nejpohodlnější polohu. Sedadla z prodyšného textilenu jsou pohodlná. Židle mají také skládací design, takže je můžete složit a ušetřit místo, když je právě nepoužíváte. Polohovací židle mají lehkou konstrukci a snadno se přenášejí. Také si je můžete snadno vzít s sebou do kempu, na pláž apod.Barva:černá / antracit / hnědáMateriál:překližka / plast / textilen / hliníkRozměry:šířka: 58 cmhloubka: 65 cmvýška: 109 cmHmotnost:27 kgDodáváno v demontu. ,Užijte si volný čas s přáteli nebo rodinou na čerstvém vzduchu na naší jednoduché sadě skládacích zahradních židlí!
Područky z dřevotřísky elegantně kompletují vzhled celé židle. Plastové díly na vrcholu opěradla jsou černě natřené, aby hezky ladily s textilenovým sedákem. Opěradla židlí je možné sklopit do 7 poloh, takže vždy najdete nejpohodlnější polohu. Sedadla z prodyšného textilenu jsou pohodlná. Židle mají také skládací design, takže je můžete složit a ušetřit místo, když je právě nepoužíváte. Polohovací židle mají lehkou konstrukci a snadno se přenášejí. Také si je můžete snadno vzít s sebou do kempu, na pláž apod.Barva:černá / antracit / hnědáMateriál:překližka / plast / textilen / hliníkRozměry:šířka: 58 cmhloubka: 65 cmvýška: 109 cmHmotnost:27 kgDodáváno v demontu.