Zahradní rohová souprava polyratan / látka / sklo Krémová


Povedený výrobek Zahradní rohová souprava polyratan / látka / sklo Krémová od top značky HOME-G snadno seženete momentálně v naši nabídce za výprodejovou cenu! Nyní můžete mít za 60 590 Kč. celý popis>

Značka/Výrobce:

60 590 Kč

Polyratanový zahradní nábytek je vynikajícím řešením pro lidi, kteří hledají trvanlivé, pohodlné a snadno udržovatelné řešení, ale zároveň nechtějí dělat kompromisy v estetice. Technorattan dokonale napodobuje tradiční ratan, ale na rozdíl od svého přirozeného protějšku je odolný vůči jakýmkoli povětrnostním podmínkám. Materiál je lehký, velmi odolný proti vlhkosti a vyblednutí způsobenému UV zářením a jeho péče je omezena na občasné otření vlhkým hadříkem.
Tato fantastická souprava zaujme svým vzhledem, pohodlím a nejvyšší kvalitou zpracování. K výrobě rohu byl použit polyratan, sklo a hliník s práškovým nástřikem. Všechny tyto materiály jsou známé svou vysokou pevností a odolností proti mechanickému poškození. Sada pro 6 osob kromě rohové pohovky a pohodlného křesla obsahuje také čtvercový konferenční stolek, ideální pro odpolední setkání s přáteli, a pohodlné a snadno čistitelné polštáře.Upozornění: modré polštáře zobrazené na fotografiích nejsou součástí sady a jsou pouze prvkem používaným k dekoraci.Barva:krémová / béžová melanžšedá / šedá melanžpřírodní / hnědá melanžVýběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná. Materiál:polyratan / ocel / látka (polyester) / tvrzené skloRozměry stolu:šířka: 102 cmhloubka: 102 cmvýška: 68 cmCelkové rozměry pohovky:šířka: 209 cmhloubka: 209 cmvýška: 87 cmRozměry pravého a levého dílu:šířka: 132 cmhloubka: 80 cmvýška: 87 cmRozměry rohového dílu:šířka: 77 cmhloubka: 80 cmvýška: 87 cmRozměry křesla:šířka: 67 cmhloubka: 75 cmvýška: 87 cmHmotnost: 71,5 kgBalení obsahuje: 1x stůl1x křeslo3x segment pohovky4x podušky na sedák7x podušky na opěradlomontážní sadaDodáváno v demontu. ,Polyratanový zahradní nábytek je vynikajícím řešením pro lidi, kteří hledají trvanlivé, pohodlné a snadno udržovatelné řešení, ale zároveň nechtějí dělat kompromisy v estetice. Technorattan dokonale napodobuje tradiční ratan, ale na rozdíl od svého přirozeného protějšku je odolný vůči jakýmkoli povětrnostním podmínkám. Materiál je lehký, velmi odolný proti vlhkosti a vyblednutí způsobenému UV zářením a jeho péče je omezena na občasné otření vlhkým hadříkem.
Tato fantastická souprava zaujme svým vzhledem, pohodlím a nejvyšší kvalitou zpracování. K výrobě rohu byl použit polyratan, sklo a hliník s práškovým nástřikem. Všechny tyto materiály jsou známé svou vysokou pevností a odolností proti mechanickému poškození. Sada pro 6 osob kromě rohové pohovky a pohodlného křesla obsahuje také čtvercový konferenční stolek, ideální pro odpolední setkání s přáteli, a pohodlné a snadno čistitelné polštáře.Upozornění: modré polštáře zobrazené na fotografiích nejsou součástí sady a jsou pouze prvkem používaným k dekoraci.Barva:krémová / béžová melanžšedá / šedá melanžpřírodní / hnědá melanžVýběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná. Materiál:polyratan / ocel / látka (polyester) / tvrzené skloRozměry stolu:šířka: 102 cmhloubka: 102 cmvýška: 68 cmCelkové rozměry pohovky:šířka: 209 cmhloubka: 209 cmvýška: 87 cmRozměry pravého a levého dílu:šířka: 132 cmhloubka: 80 cmvýška: 87 cmRozměry rohového dílu:šířka: 77 cmhloubka: 80 cmvýška: 87 cmRozměry křesla:šířka: 67 cmhloubka: 75 cmvýška: 87 cmHmotnost: 71,5 kgBalení obsahuje: 1x stůl1x křeslo3x segment pohovky4x podušky na sedák7x podušky na opěradlomontážní sadaDodáváno v demontu.