Závěsná lampa AIDEN TYP 3 kov Bílá

Nabízíme Vám naši visící lampu AIDEN TYP 3, která vhodně osvětlí váš prostor a dá sbohem tmě. Umí prosvítit váš pracovní prostor, takže... více informací »
Závěsná lampa AIDEN TYP 3 kov Bílá
Značka: Kondela
450 Kč
Koupit hned »
Nabízíme Vám naši visící lampu AIDEN TYP 3, která vhodně osvětlí váš prostor a dá sbohem tmě. Umí prosvítit váš pracovní prostor, takže...

Nabízíme Vám naši visící lampu AIDEN TYP 3, která vhodně osvětlí váš prostor a dá sbohem tmě. Umí prosvítit váš pracovní prostor, takže práce pozdě v noci bude pro vás malina. Toto stropní svítidlo je vhodné kdekoliv do kanceláře, obývacího pokoje, ložnice, předsíně nebo i dětského pokoje. Lampa je vyrobena z kovu ve třech barevných variantách: bílá, šedá a černá. Její maximální příkon je 40W. AIDEN TYP 3 je dodávána bez žárovky, kterou si můžete dokoupit v typu E27.Barva:bílášedáčernáVýběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.Materiál:kovRozměry:šířka: 15,5 cmhloubka: 15,5 cmvýška: 121,2 cmrozměry stínidla: 15,5 x 15,5 x 18,7 cmrozměry rozety: 8,5 x 8,5 x 2,5 cmHmotnost:0,6 kgDodáváno v demontu.,Nabízíme Vám naši visící lampu AIDEN TYP 3, která vhodně osvětlí váš prostor a dá sbohem tmě. Umí prosvítit váš pracovní prostor, takže práce pozdě v noci bude pro vás malina. Toto stropní svítidlo je vhodné kdekoliv do kanceláře, obývacího pokoje, ložnice, předsíně nebo i dětského pokoje. Lampa je vyrobena z kovu ve třech barevných variantách: bílá, šedá a černá. Její maximální příkon je 40W. AIDEN TYP 3 je dodávána bez žárovky, kterou si můžete dokoupit v typu E27.Barva:bílášedáčernáVýběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.Materiál:kovRozměry:šířka: 15,5 cmhloubka: 15,5 cmvýška: 121,2 cmrozměry stínidla: 15,5 x 15,5 x 18,7 cmrozměry rozety: 8,5 x 8,5 x 2,5 cmHmotnost:0,6 kgDodáváno v demontu.

Výjimečný a žádaný produkt Závěsná lampa AIDEN TYP 3 kov Bílá od známé značky Kondela jednoduše můžete pořídit zrovna skutečně levně! Akční cena již od 450 Kč.