Stolní lampa AVIER TYP 1 kov Stříbrná

Příjemné teplo domova a správnou eleganci dodají vašemu příbytku vhodné lampy a svítidla. Rádi bychom vás inspirovali. V... více informací »
Stolní lampa AVIER TYP 1 kov Stříbrná
Značka: Kondela
750 Kč
Koupit hned »
Příjemné teplo domova a správnou eleganci dodají vašemu příbytku vhodné lampy a svítidla. Rádi bychom vás inspirovali. V...

Příjemné teplo domova a správnou eleganci dodají vašemu příbytku vhodné lampy a svítidla. Rádi bychom vás inspirovali. V případě, že potřebujete volně stojící lampu do obývacího pokoje, lampičku na noční stolek, závěsné svítidlo nebo svítidlo na psací stůl, určitě si vyberete. Elegantní a zároveň v retro stylu, takové jsou naše lampy AVIER.
Stolní lampa AVIER TYP 1ve dvou barevných variantách: růžové zlato a matný nikl, je typem retro lampy, která se vrací do současnosti. Elegantní a moderní, vyrobená z kovu. Díky svému designu je lampa poutačem pohledů. Krásné zaujme své místo v interiéru, na psacím stole, příručním stolku v obývacím pokoji, v předsíni na komodě, ale i na nočním stolku. Jednoduše řečeno, je všestranná. AVIER TYP 1 stojí na podstavci. Díky ohebné části kloubu ramene je možné ní pohybovat, otáčet stínítkem na všechny světové strany. Lampa je dodávána bez žárovky.Barva:růžové zlatomatný nikl (stříbrná)Výběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.Materiál:kovRozměry:šířka: 13 cmhloubka: 13 cmvýška: 39,5 cmrozměry stínidla: 10,5 x 10,5 x 11,2 cmrozměry podstavce: 13 x 13 x 35 cmHmotnost:1 kgDodáváno v demontu.,Příjemné teplo domova a správnou eleganci dodají vašemu příbytku vhodné lampy a svítidla. Rádi bychom vás inspirovali. V případě, že potřebujete volně stojící lampu do obývacího pokoje, lampičku na noční stolek, závěsné svítidlo nebo svítidlo na psací stůl, určitě si vyberete. Elegantní a zároveň v retro stylu, takové jsou naše lampy AVIER.
Stolní lampa AVIER TYP 1ve dvou barevných variantách: růžové zlato a matný nikl, je typem retro lampy, která se vrací do současnosti. Elegantní a moderní, vyrobená z kovu. Díky svému designu je lampa poutačem pohledů. Krásné zaujme své místo v interiéru, na psacím stole, příručním stolku v obývacím pokoji, v předsíni na komodě, ale i na nočním stolku. Jednoduše řečeno, je všestranná. AVIER TYP 1 stojí na podstavci. Díky ohebné části kloubu ramene je možné ní pohybovat, otáčet stínítkem na všechny světové strany. Lampa je dodávána bez žárovky.Barva:růžové zlatomatný nikl (stříbrná)Výběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.Materiál:kovRozměry:šířka: 13 cmhloubka: 13 cmvýška: 39,5 cmrozměry stínidla: 10,5 x 10,5 x 11,2 cmrozměry podstavce: 13 x 13 x 35 cmHmotnost:1 kgDodáváno v demontu.

Tento levný kus Stolní lampa AVIER TYP 1 kov Stříbrná od známé společnosti Kondela pořídíte tady a teď právě v akci! Akční cena od 750 Kč.