Lavice FALNA látka / kov Smaragdová

Všichni chceme být hrdí na své domovy a cítit se v nich příjemně. Pokud toužíte vypadat co nejlépe, tak jsme tu právě my s touto novinkou.... více informací »
Lavice FALNA látka / kov Smaragdová
Značka: Kondela
2 980 Kč
Koupit hned »
Všichni chceme být hrdí na své domovy a cítit se v nich příjemně. Pokud toužíte vypadat co nejlépe, tak jsme tu právě my s touto novinkou....

Všichni chceme být hrdí na své domovy a cítit se v nich příjemně. Pokud toužíte vypadat co nejlépe, tak jsme tu právě my s touto novinkou. Designová lavice FALNA se odprezentuje sama již při prvním pohledu na ni. Okouzlí a přitáhne návštěvy svojí okázalostí. Je oblečena do sametové látky ve třech barevných variantách: růžová, béžová a smaragdová. Stabilitu jí zajišťují chromové nohy se zlatým nátěrem. Sedací část je vkusně prošitá, co jí přidává na eleganci. Barva:béžová / zlatárůžová / zlatásmaragdová / zlatáVýběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná. Materiál:látka / kov / molitanRozměry:šířka: 133 cmhloubka: 55 cmvýška: 47 cmoděruodolnost textilie podle testu Martindale: 85 000 oděrůNosnost:100 kg / osobaHmotnost:19 kgDodáváno v demontu. ,Všichni chceme být hrdí na své domovy a cítit se v nich příjemně. Pokud toužíte vypadat co nejlépe, tak jsme tu právě my s touto novinkou. Designová lavice FALNA se odprezentuje sama již při prvním pohledu na ni. Okouzlí a přitáhne návštěvy svojí okázalostí. Je oblečena do sametové látky ve třech barevných variantách: růžová, béžová a smaragdová. Stabilitu jí zajišťují chromové nohy se zlatým nátěrem. Sedací část je vkusně prošitá, co jí přidává na eleganci. Barva:béžová / zlatárůžová / zlatásmaragdová / zlatáVýběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná. Materiál:látka / kov / molitanRozměry:šířka: 133 cmhloubka: 55 cmvýška: 47 cmoděruodolnost textilie podle testu Martindale: 85 000 oděrůNosnost:100 kg / osobaHmotnost:19 kgDodáváno v demontu. 

Kvalitní a žádaný produkt Lavice FALNA látka / kov Smaragdová od známého výrobce Kondela můžete najít zde opravdu levně. Právě lze objednat jen za 2 980 Kč.