Závěsná lampa LUKEN kov Černá

Nabízíme visící lampu LUKEN, která nenaruší ostatní zařízení v místnosti, naopak zamíří něj jasné světlo a vyzdvihne detaily nábytku a... více informací »
Závěsná lampa LUKEN kov Černá
Značka: Kondela
350 Kč
Koupit hned »
Nabízíme visící lampu LUKEN, která nenaruší ostatní zařízení v místnosti, naopak zamíří něj jasné světlo a vyzdvihne detaily nábytku a...

Nabízíme visící lampu LUKEN, která nenaruší ostatní zařízení v místnosti, naopak zamíří něj jasné světlo a vyzdvihne detaily nábytku a bytových doplňků. 122cm dlouhé stropní svítidlo je vyrobeno z kovu ve třech barevných variantách: bílá, růžová a černá. LUKEN visící lampa může viset sama nad stolem, sedačkou nebo jen tak v prostoru. Abyste získali více světla, můžete je vedle sebe zavěsit víc, dokonce zkombinovat tři barevné provedení, které nabízíme. LUKEN lampa pro bydlení jako z katalogu!
Lampa LUKEN je dodávána bez žárovky. Doporučujeme dokoupit si žárovku s typem závitu E27 a s maximálním příkonem 40W.Barva:bílárůžováčernáVýběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.Materiál:kovRozměry:šířka: 10,7 cmhloubka: 10,7 cmvýška: 122 cmrozměry stínidla: 10,7 x 10,7 x 19,5 cmrozměry rozety: 8,5 x 8,5 x 2,5 cmHmotnost:0,5 kgDodáváno v demontu.,Nabízíme visící lampu LUKEN, která nenaruší ostatní zařízení v místnosti, naopak zamíří něj jasné světlo a vyzdvihne detaily nábytku a bytových doplňků. 122cm dlouhé stropní svítidlo je vyrobeno z kovu ve třech barevných variantách: bílá, růžová a černá. LUKEN visící lampa může viset sama nad stolem, sedačkou nebo jen tak v prostoru. Abyste získali více světla, můžete je vedle sebe zavěsit víc, dokonce zkombinovat tři barevné provedení, které nabízíme. LUKEN lampa pro bydlení jako z katalogu!
Lampa LUKEN je dodávána bez žárovky. Doporučujeme dokoupit si žárovku s typem závitu E27 a s maximálním příkonem 40W.Barva:bílárůžováčernáVýběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.Materiál:kovRozměry:šířka: 10,7 cmhloubka: 10,7 cmvýška: 122 cmrozměry stínidla: 10,7 x 10,7 x 19,5 cmrozměry rozety: 8,5 x 8,5 x 2,5 cmHmotnost:0,5 kgDodáváno v demontu.

Nejprodávanější kus Závěsná lampa LUKEN kov Černá pocházející od značky Kondela snadno můžete sehnat zrovna za výprodejovou cenu. Teď v akci 350 Kč.