Stojan na květiny SEMIL bicykl

Originální stojan na květiny z kovu v podobě jízdního kola SEMIL ve vkusné kombinaci vínové a černé barvy s praktickým květináčem. Vhodný je do... více informací »
Stojan na květiny SEMIL bicykl
Značka: Kondela
790 Kč
Koupit hned »
Originální stojan na květiny z kovu v podobě jízdního kola SEMIL ve vkusné kombinaci vínové a černé barvy s praktickým květináčem. Vhodný je do...

Originální stojan na květiny z kovu v podobě jízdního kola SEMIL ve vkusné kombinaci vínové a černé barvy s praktickým květináčem. Vhodný je do interiéru, ale i exteriéru.
Barva:černá / vínováMateriál:kov / květináč plastRozměry:šířka: 28 cmhloubka: 20 cmvýška: 25 cmHmotnost:1,8 kgDodáváno sestavené.,Originální stojan na květiny z kovu v podobě jízdního kola SEMIL ve vkusné kombinaci vínové a černé barvy s praktickým květináčem. Vhodný je do interiéru, ale i exteriéru.
Barva:černá / vínováMateriál:kov / květináč plastRozměry:šířka: 28 cmhloubka: 20 cmvýška: 25 cmHmotnost:1,8 kgDodáváno sestavené.

Kvalitní a velmi žádaný výrobek Stojan na květiny SEMIL bicykl od oblíbené značky Kondela jednoduše seženete u nás teď za výhodnou cenu. Akční cena již od 790 Kč.