Carryhome NOČNÍ STOLEK, bílá, barvy lanýžového dubu, 51/46/43 cm

Noční stolek se díky rustikálnímu vzhledu velmi dobře hodí k jakémukoliv vybavení ložnice a je praktickým doplňkem vedle každé postele. Vždy je... více informací »
Carryhome NOČNÍ STOLEK
Značka: Carryhome
1 799 Kč1 999 Kč Sleva -10%
Koupit hned »
Noční stolek se díky rustikálnímu vzhledu velmi dobře hodí k jakémukoliv vybavení ložnice a je praktickým doplňkem vedle každé postele. Vždy je...

Noční stolek se díky rustikálnímu vzhledu velmi dobře hodí k jakémukoliv vybavení ložnice a je praktickým doplňkem vedle každé postele. Vždy je potřeba mít něco po ruce – sklenici s vodou, knížku nebo budík. Tento noční stolek v bílé barvě a vrchní deskou ve vzhledu dřeva disponuje jednou zásuvkou a jednou praktickou přihrádkou.  Rozměry: Š x V x H: cca 51 x46 x43 cm. Cena nezahrnuje dekorace.  – **TYP: 38-262-B5, FB: PINIE – **BÍLÁ/LANÝŽOVÁ, – **1 ZÁSUVKA BÍLÁ,. Barva – bílá. Materiál – .

Výjimečný a žádaný produkt Carryhome NOČNÍ STOLEK, bílá, barvy lanýžového dubu, 51/46/43 cm od známého výrobce Carryhome jednoduše naleznete tady teď právě za výprodejovou cenu. Akční cena 1 799 Kč.