astra-nabytek.cz

7zónová pružinová matrace ORTO COMFORT 20 cm + prošívané peřiny s Aloe Vera ZDARMA 180 x 200 cm

Ve slevě tento produkt 7zónová pružinová matrace ORTO COMFORT 20 cm + prošívané peřiny s Aloe Vera ZDARMA 180 x 200 cm originál od výrobce Decodoma můžete získat tady opravdu levně! Teď za akční cenu 9 990 Kč. EAN: hqj247689d832ecc883c3e01b205b137
7zónová pružinová matrace ORTO COMFORT 20 cm + prošívané peřiny s Aloe Vera ZDARMA 180 x 200 cm
Koupit hned »
Značka: Decodoma
9 990
Popis

 

  • 7 anatomických zón pro ideální podporu těla
  • pružiny se pohybují nezávisle na sobě a reagují na pohyby těla
  • pohodlí umocňuje elastický prošívaný potah s výplní
  • výška 20 cm pro komfortní odpočinek i vstávání
  • nejoblíbenější středně tvrdá tuhost H2
  • záruka 5 let na jádro matrace

 

Matrace ORTO COMFORT je jedinečnou kombinací pohodlí polyuretanové pěny na povrchu a spolehlivé podpory pružin z nerezové oceli zevnitř. Je navržena tak, aby se dokonale přizpůsobila tvaru vašeho těla a udržela vaši páteř v optimální poloze. Pružiny rozdělují matraci do 7 zón o různé tvrdosti, které odpovídají anatomii lidského těla. Každá část těla totiž potřebuje jinou sílu podpory matrace. Použitá technologie samostatných pružin eliminuje přenos pohybu způsobeného partnerovým otáčením a vrtěním se na lůžku. Touto matrací jsou vybaveny luxusní hotely po celé Evropě. TED BED je předním evropským výrobcem matrací a postelí s 20letou tradicí.

Matraci je možné uložit na pevné i lamelové rošty. Dodáváme vakuově balené v roli pro snadnou manipulaci. Po rozbalení nechte matraci ležet 24 hodin bez zátěže, aby nasála zpět potřebný vzduch a získla správnou tuhost. Z důvodu větších rozměrů tento produkt nelze doručit přes Zásilkovna.cz.

 

Výplň matrace: ocelové pružiny (500 ks/m2), 2 x vrstva PUR pěny 25 kg/m3

Materiál potahu: žakárová tkanina prošitá polyesterovým rounem 300 g/m2

 

 

Stovky pružin jsou uspořádány do 7 anatomických zón, které poskytují harmonické odpružení a tím dynamickou podporu tělu a ideální vyrovnání páteře. Každá pružina reaguje samostatně na pohyb vašeho těla, poskytuje optimální podporu pro danou část těla a snižuje přenos pohybu způsobeného partnerem.

 

 

Jádro matrace tvoří ocelové pružiny uložené v taštičkách a dvě vrstvy kvalitní PUR pěny na obou ložných plochách. Pružinové jádro zaručuje skvělou cirkulaci vzduchu uvnitř matrace a tím i lepší odvod vlhkosti.

Každá pružina je vložena do samostatného textilního pouzdra, což pružinám znemožňuje do sebe zapadat a snižovat tím svoji účinnost.

 

Matrace je oboustranná, svrchní vrstvu tvoří luxusní prošívaný žakárový potah s výplní z polyesterového rouna, které zvyšuje pohodlí a snižuje tlak na boky a ramena. Potah je opatřen lemovkou pro zpevnění hran matrace. 

Abyste co nejvíce prodloužili životnost vaší matrace, doporučujeme pořídit si chránič matrace, který ji ochrání před znečištěním a opotřebením, v případě nepropustné varianty i před tělesnou vlhkostí a tekutinami. Rady a tipy, jak udržovat a čistit matrace, najdete také na blogu.