astra-nabytek.cz

Dřevěný paravan designový SC36-3 Hometrade

Tento neodolatelný produkt Dřevěný paravan designový SC36-3 Hometrade od oblíbené značky se zárukou kvality Hometrade jde nakoupit na našich stránkách pořád výhodně. Nyní pořídíte jen za 2 302 Kč.
EAN: 26184
Dřevěný paraván japonský SC36-3 Hometrade
Koupit hned »
Značka: Hometrade
2 302
Popis

3dílný japonský paravan s designovým dřevěným rámem v černé barvě je velmi praktickým pomocníkem, pokud řešíte problém s nedostatkem místa. Můžete jej využít jako dělící příčku v bytě, kanceláři, restauraci, kavárně či hotelu, a to bez nutnosti stavebního zásahu. 
Výplň paravánu je z bílé netkané textilie, která lehoučká a mírně průhledná. Díky jemnému pronikajícímu světlu vytvoříte během chvíle nádhernou intimní atmosféru.
V případě, že paraván zrovna nepotřebujete, lze ho jednoduše složit a uschovat.Barva:černá / bílá Materiál:výplň paravanu: bílá netkaná textiliemasivní dřevěný rámRozměry:výška: 178 cmšířka: 132 cmšířka dílu: 44 cmHmotnost:7 kg,3dílný japonský paravan s designovým dřevěným rámem v černé barvě je velmi praktickým pomocníkem, pokud řešíte problém s nedostatkem místa. Můžete jej využít jako dělící příčku v bytě, kanceláři, restauraci, kavárně či hotelu, a to bez nutnosti stavebního zásahu. 
Výplň paravánu je z bílé netkané textilie, která lehoučká a mírně průhledná. Díky jemnému pronikajícímu světlu vytvoříte během chvíle nádhernou intimní atmosféru.
V případě, že paraván zrovna nepotřebujete, lze ho jednoduše složit a uschovat.Barva:černá / bílá Materiál:výplň paravanu: bílá netkaná textiliemasivní dřevěný rámRozměry:výška: 178 cmšířka: 132 cmšířka dílu: 44 cmHmotnost:7 kg