Zahradní lavice s poduškou 120 cm Béžová


Tento exkluzivní produkt Zahradní lavice s poduškou 120 cm Béžová od známého výrobce vidaXL pořídíte na našich stránkách nyní ve slevě. V akci od 3 937 Kč. celý popis>

Značka/Výrobce:

3 937 Kč

Tato klasická dřevěná zahradní lavice s velkorysou sedací plochou dodá vaší zahradě či jinému venkovnímu prostoru rustikální půvab.
Venkovní lavička s povrchem napuštěným lehkým olejem je vyrobená z bytelného masivního akáciového dřeva, které se vyznačuje vynikající odolností vůči povětrnostním vlivům. Masivní akáciové dřevo je bytelné s velkou nosností a výborně vzdoruje opotřebení. Proto je tato lavička mimořádně vhodná pro venkovní použití. Sedák a opěradlo nabízejí pohodlné posezení, stejně jako dvě područky. Tvrdé dřevo změkčí dodaná poduška pro extra komfort. Poduška má dvě sady šňůrek, kterými ji můžete pevně upevnit k lavičce. Hoďte starosti za hlavu na této krásné lavičce!Barva: krémovábéžováčervenásvětle modrámodrátmavě zelenášedohnědá taupešedáantracitVýběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.Materiál:masivní akáciové dřevo s olejovaným povrchem / látka (100% polyester)Rozměry: šířka: 120 cm hloubka: 50 – 58 cmvýška: 90 cm rozměry podušky: 120 x 50 x 4 cmHmotnost: 12,3 kgDodáváno v demontu.,Tato klasická dřevěná zahradní lavice s velkorysou sedací plochou dodá vaší zahradě či jinému venkovnímu prostoru rustikální půvab.
Venkovní lavička s povrchem napuštěným lehkým olejem je vyrobená z bytelného masivního akáciového dřeva, které se vyznačuje vynikající odolností vůči povětrnostním vlivům. Masivní akáciové dřevo je bytelné s velkou nosností a výborně vzdoruje opotřebení. Proto je tato lavička mimořádně vhodná pro venkovní použití. Sedák a opěradlo nabízejí pohodlné posezení, stejně jako dvě područky. Tvrdé dřevo změkčí dodaná poduška pro extra komfort. Poduška má dvě sady šňůrek, kterými ji můžete pevně upevnit k lavičce. Hoďte starosti za hlavu na této krásné lavičce!Barva: krémovábéžováčervenásvětle modrámodrátmavě zelenášedohnědá taupešedáantracitVýběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.Materiál:masivní akáciové dřevo s olejovaným povrchem / látka (100% polyester)Rozměry: šířka: 120 cm hloubka: 50 – 58 cmvýška: 90 cm rozměry podušky: 120 x 50 x 4 cmHmotnost: 12,3 kgDodáváno v demontu.