Zahradní pohovka hnědá / krémová


Tento designový produkt Zahradní pohovka hnědá / krémová od známé značky vidaXL snadno pořídíte u nás za akční cenu. Nyní pořídíte jen za 9 203 Kč. celý popis>

Značka/Výrobce:

9 203 Kč

Na naší 4místné zahradní sedačce si můžete skvěle odpočinout, užívat si krásného počasí, zdřímnout si nebo si povídat s rodinou či přáteli. Její nadčasový design vnese na vaši zahradu, terasu či do obývacího pokoje rustikální kouzlo.
Rám sedací soupravy z masivního akáciového dřeva je pevný, odolný a má dlouhou životnost. Dřevo je napuštěné olejem, a proto je tato sedací souprava vhodná pro venkovní použití. Odnímatelné podušky na sedáky a opěradla jsou silně polstrované, a poskytují úžasné pohodlí při sezení.Barva: hnědá / krémově bíláMateriál:masivní akáciové dřevo s povrchovou olejovou úpravou / látka (100% polyester)Rozměry jednoho dílu: šířka: 65 cm hloubka: 65 cmvýška: 60 cm tloušťka podušek na sedák: 5 cmtloušťka podušek na sedák: 9 cmHmotnost: 40 kgDodáváno v demontu. ,Na naší 4místné zahradní sedačce si můžete skvěle odpočinout, užívat si krásného počasí, zdřímnout si nebo si povídat s rodinou či přáteli. Její nadčasový design vnese na vaši zahradu, terasu či do obývacího pokoje rustikální kouzlo.
Rám sedací soupravy z masivního akáciového dřeva je pevný, odolný a má dlouhou životnost. Dřevo je napuštěné olejem, a proto je tato sedací souprava vhodná pro venkovní použití. Odnímatelné podušky na sedáky a opěradla jsou silně polstrované, a poskytují úžasné pohodlí při sezení.Barva: hnědá / krémově bíláMateriál:masivní akáciové dřevo s povrchovou olejovou úpravou / látka (100% polyester)Rozměry jednoho dílu: šířka: 65 cm hloubka: 65 cmvýška: 60 cm tloušťka podušek na sedák: 5 cmtloušťka podušek na sedák: 9 cmHmotnost: 40 kgDodáváno v demontu.