Lavice s úložným prostorem GRAL šedá / zlatá

GRAL, honosný název, který nese v sobě náš stylový a elegantní taburet. Vyjadřuje symbol vzácné věci, která prostě nemůže... více informací »
Lavice s úložným prostorem GRAL šedá / zlatá
Značka: Kondela
3 190 Kč
Koupit hned »
GRAL, honosný název, který nese v sobě náš stylový a elegantní taburet. Vyjadřuje symbol vzácné věci, která prostě nemůže...

GRAL, honosný název, který nese v sobě náš stylový a elegantní taburet. Vyjadřuje symbol vzácné věci, která prostě nemůže chybět ve vaší domácnosti. Příjemně dotvoří místnost a v neposlední řadě překvapí svým úložným prostorem, který je šik v době, kdy nemáte dostatek místa k sezení nebo uložení vašich dekorací. Je oblečen do neutrální šedé Velvet látky. Na designu taburetu přidávají stylové ocelové nohy ve zlatém provedení. Jeho údržba je jednoduchá, stačí ho otřít vlhkým hadříkem a máte po problému. Barva:šedá / zlatáMateriál:látka Velvet / kovRozměry:šířka: 100 cmhloubka: 45 cmvýška: 45 cmoděruodolnost textilie podle testu Martindale: 85 000 oděrůNosnost:100 kgHmotnost:13 kgDodáváno v demontu.,GRAL, honosný název, který nese v sobě náš stylový a elegantní taburet. Vyjadřuje symbol vzácné věci, která prostě nemůže chybět ve vaší domácnosti. Příjemně dotvoří místnost a v neposlední řadě překvapí svým úložným prostorem, který je šik v době, kdy nemáte dostatek místa k sezení nebo uložení vašich dekorací. Je oblečen do neutrální šedé Velvet látky. Na designu taburetu přidávají stylové ocelové nohy ve zlatém provedení. Jeho údržba je jednoduchá, stačí ho otřít vlhkým hadříkem a máte po problému. Barva:šedá / zlatáMateriál:látka Velvet / kovRozměry:šířka: 100 cmhloubka: 45 cmvýška: 45 cmoděruodolnost textilie podle testu Martindale: 85 000 oděrůNosnost:100 kgHmotnost:13 kgDodáváno v demontu.

Diskontní kus Lavice s úložným prostorem GRAL šedá / zlatá s osvědčenou značkou Kondela snadno najdete u nás teď opravdu výhodně. Teď v akci 3 190 Kč.