Psací stůl 110×55 cm hnědá / černá

Tento elegantní psací stůl nejvyšší kvality s velkou pracovní deskou, díky které budete mít dostatek prostoru na práci.Díky kompaktnímu designu... více informací »
Psací stůl 110x55 cm hnědá / černá Dekorhome
Značka: vidaXL
3 024 Kč
Koupit hned »
Tento elegantní psací stůl nejvyšší kvality s velkou pracovní deskou, díky které budete mít dostatek prostoru na práci.Díky kompaktnímu designu...

Tento elegantní psací stůl nejvyšší kvality s velkou pracovní deskou, díky které budete mít dostatek prostoru na práci.Díky kompaktnímu designu tento stůl zabere málo místa, takže je vhodný i do menších prostorů. Dvě zásuvky nabízí praktický úložný prostor. Vhodný také jako PC stůl.Je vyroben z vysoce kvalitní MDF a má lakované ocelové nohy.Barva: hnědá / černáMateriál: MDF / lakované ocelové nohyRozměry:šířka: 110 cmhloubka: 55 cmvýška: 76 cmRozměry zásuvky: šířka: 66 cmhloubka: 36,5 cmvýška: 7,8 cmHmotnost:24,7 kgDodáváno v demontu.,Tento elegantní psací stůl nejvyšší kvality s velkou pracovní deskou, díky které budete mít dostatek prostoru na práci.Díky kompaktnímu designu tento stůl zabere málo místa, takže je vhodný i do menších prostorů. Dvě zásuvky nabízí praktický úložný prostor. Vhodný také jako PC stůl.Je vyroben z vysoce kvalitní MDF a má lakované ocelové nohy.Barva: hnědá / černáMateriál: MDF / lakované ocelové nohyRozměry:šířka: 110 cmhloubka: 55 cmvýška: 76 cmRozměry zásuvky: šířka: 66 cmhloubka: 36,5 cmvýška: 7,8 cmHmotnost:24,7 kgDodáváno v demontu.

Neodolatelný produkt Psací stůl 110x55 cm hnědá / černá od top značky vidaXL snadno najdete na našich stránkách levně! Právě teď jen za 3 024 Kč.