astra-nabytek.cz

Kancelářské křeslo RANGER šedá / oranžová

Tento akční produkt Kancelářské křeslo RANGER šedá / oranžová od odblíbeného výrobce Halmar jednoduše seženete tady levně! Cena od 4 165 Kč.
EAN: 2010001153337
Kancelářské křeslo RANGER
Koupit hned »
Značka: Halmar
4 165
Popis

Kancelářské křeslo RANGER je potažené látkou v šedé a černé barvě se zajímavými oranžovými prvky. Plastový kříž s pěti kolečky zaručují jeho stabilitu. Křeslo využívá mechanismu TILT, který umožňuje snadnou regulaci výšky sedáku. Pomocí šroubu pod sedákem je možné nastavit volné houpání nebo blokaci vertikální polohy během práce.
Židle je určena k sezení v jednosměnném provozu a v běžném kancelářském prostředí či domácnosti. Barva:šedá / černá / oranžováMateriál:látka / plastRozměry:Šířka: 64 cmHloubka: 65 cmVýška: 120 – 130 cmVýška sedáku: 47 – 57 cmNosnost:100 kgHmotnost:21 kgDodáváno v demontu.,Kancelářské křeslo RANGER je potažené látkou v šedé a černé barvě se zajímavými oranžovými prvky. Plastový kříž s pěti kolečky zaručují jeho stabilitu. Křeslo využívá mechanismu TILT, který umožňuje snadnou regulaci výšky sedáku. Pomocí šroubu pod sedákem je možné nastavit volné houpání nebo blokaci vertikální polohy během práce.
Židle je určena k sezení v jednosměnném provozu a v běžném kancelářském prostředí či domácnosti. Barva:šedá / černá / oranžováMateriál:látka / plastRozměry:Šířka: 64 cmHloubka: 65 cmVýška: 120 – 130 cmVýška sedáku: 47 – 57 cmNosnost:100 kgHmotnost:21 kgDodáváno v demontu.