Kancelářská židle GONZO 4 samet / chrom Světle růžová


Tento akční produkt Kancelářská židle GONZO 4 samet / chrom Světle růžová originál od výrobce Halmar snadno můžete najít tady teď téměř zdarma! Nabídka již od 2 617 Kč. celý popis>

Značka/Výrobce:

2 617 Kč

Kancelářská židle GONZO 4 je výškově nastavitelná a stabilita židle je zaručena klasickou kovovou základnou s pěti plastovými kolečky.Židle je čalouněna sametovou látkou ve dvou barevných variantách: růžová a šedá. Židle je vhodná i pro dospívající děti.
Barva:růžovášedá Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.Materiál:chromovaná ocel / sametová látkaRozměry:šířka: 53 cmhloubka: 60 cmvýška: 93 – 105 cmvýška sedu: 48 – 60 cmDodáváno v demontu.,Kancelářská židle GONZO 4 je výškově nastavitelná a stabilita židle je zaručena klasickou kovovou základnou s pěti plastovými kolečky.Židle je čalouněna sametovou látkou ve dvou barevných variantách: růžová a šedá. Židle je vhodná i pro dospívající děti.
Barva:růžovášedá Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.Materiál:chromovaná ocel / sametová látkaRozměry:šířka: 53 cmhloubka: 60 cmvýška: 93 – 105 cmvýška sedu: 48 – 60 cmDodáváno v demontu.

,