Psací stůl se zásuvkami 90×40 cm masivní dřevo

Tento stylový psací stůl se bude u vás díky svému nadčasovému designu krásně vyjímat. Lze jej také využít jako konzolový... více informací »
Psací stůl se zásuvkami 90x40 cm masivní dřevo Dekorhome
Značka: vidaXL
7 052 Kč
Koupit hned »
Tento stylový psací stůl se bude u vás díky svému nadčasovému designu krásně vyjímat. Lze jej také využít jako konzolový...

Tento stylový psací stůl se bude u vás díky svému nadčasovému designu krásně vyjímat. Lze jej také využít jako konzolový stolek.Je vyroben ze sheeshamového masivu. Sheesham, také známý jako palisandr či růžové dřevo, je tvrdé dřevo z tropů, které je proslavené svými zrny. Stůl disponuje velkou otevřenou přihrádkou a 5 zásuvkami, které pojmou všechny vaše složky, papíry, dokumenty a psací potřeby. Pevné nožky mu pak dodávají na stabilitě. Celý stůl je ručně vyráběný, což v kombinaci s krásnými zrny činí každý kousek jedinečný a lehce odlišný od všech ostatních. Stolek dodáváme plně smontovaný.Důležité upozornění: Barvy se mohou lišit kus od kusu, každý kus nábytku je tudíž unikátní. Výběr kusu k dodání je náhodný.Barva: hnědáMateriál: masivní sheeshamové dřevo s povrchovou úpravou medové barvy (leštěné, natřené a nalakované)Rozměry: šířka: 90 cmhloubka: 40 cmvýška: 90 cmHmotnost:23,4 kgDodáváno smontované.,Tento stylový psací stůl se bude u vás díky svému nadčasovému designu krásně vyjímat. Lze jej také využít jako konzolový stolek.Je vyroben ze sheeshamového masivu. Sheesham, také známý jako palisandr či růžové dřevo, je tvrdé dřevo z tropů, které je proslavené svými zrny. Stůl disponuje velkou otevřenou přihrádkou a 5 zásuvkami, které pojmou všechny vaše složky, papíry, dokumenty a psací potřeby. Pevné nožky mu pak dodávají na stabilitě. Celý stůl je ručně vyráběný, což v kombinaci s krásnými zrny činí každý kousek jedinečný a lehce odlišný od všech ostatních. Stolek dodáváme plně smontovaný.Důležité upozornění: Barvy se mohou lišit kus od kusu, každý kus nábytku je tudíž unikátní. Výběr kusu k dodání je náhodný.Barva: hnědáMateriál: masivní sheeshamové dřevo s povrchovou úpravou medové barvy (leštěné, natřené a nalakované)Rozměry: šířka: 90 cmhloubka: 40 cmvýška: 90 cmHmotnost:23,4 kgDodáváno smontované.

Tento oblíbený výrobek Psací stůl se zásuvkami 90x40 cm masivní dřevo od známé značky vidaXL jednoduše naleznete nyní téměř zdarma. Cena již od 7 052 Kč.