Novel POHOVKA BOXSPRING, textil, světle šedá

Znáte už systém boxspring? Je to dokonalé pohodlí na komfortní výšce. S touto pohovkou boxspring si užijete spoustu chvilek... více informací »
Novel POHOVKA BOXSPRING
Značka: Novel
19 999 Kč46 464 Kč Sleva -56%
Koupit hned »
Znáte už systém boxspring? Je to dokonalé pohodlí na komfortní výšce. S touto pohovkou boxspring si užijete spoustu chvilek...

Znáte už systém boxspring? Je to dokonalé pohodlí na komfortní výšce. S touto pohovkou boxspring si užijete spoustu chvilek plných báječné relaxace. Už první dojem bude perfektní: textilní potah v neutrální světle šedé barvě doplňují nohy v lesklé barvě chromu.Tato pohovka je navíc rozkládací: pomocí několika málo pohybů z ní vytvoříte lůžko s plochou cca 150 x 200 cm (Š x D). Lůžkoviny budou v úložném prostoru vždy po ruce. A pak je tu ještě jedna výhoda: sedačka má potažená záda, takže ji můžete postavit i doprostřed místnosti. Pohovka boxspring: pro komfortní posezení a dobrou náladu každý den! – **BOXSPRING,BEZ:55-6431 SV.Š. – **FK,BK,ROZ.FCE.HUBMATIK,NOHY: – **CHROM.OBLOUK,PL.L.:150X200CM. Barva – světle šedá. Materiál – pěna.

Tento designový kus Novel POHOVKA BOXSPRING, textil, světle šedá od výrobce Novel naleznete u nás právě za výprodejovou cenu. Akční cena od 19 999 Kč.