Konzolový stolek LOMIR Šedá

Nový designový kousek, který působí elegantně, moderně a je prakticky využitelný v jakékoli části interiéru. Takovým je konzolový stolek LOMIR.... více informací »
Konzolový stolek LOMIR Šedá
Značka: Kondela
2 470 Kč
Koupit hned »
Nový designový kousek, který působí elegantně, moderně a je prakticky využitelný v jakékoli části interiéru. Takovým je konzolový stolek LOMIR....

Nový designový kousek, který působí elegantně, moderně a je prakticky využitelný v jakékoli části interiéru. Takovým je konzolový stolek LOMIR. Krásný doplněk a šikovný pomocník pro odkládání vašich drobností.  Konzolový stolek je vyroben z lakované MDF ve dvou barevných variantách: bílá a šedá. Disponuje úložným prostorem v podobě dvou zásuvek, které se otevírají dřevěnými úchytkami. Jeho celkový design dotvářejí dvě police, které odkládací prostor znásobují. Oživte váš prostor naší novinkou LOMIR.Barva:bílášedáVýběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.Materiál:MDF Rozměry:šířka: 86,6 cmhloubka: 30 cmvýška: 80 cmvnější rozměr šuplíku: 39,5 x 26,5 x 11 cmvnitřní rozměr šuplíku: 24,4 x 23,7 x 7 cmtloušťka materiálu šuplíku: 12 mmtloušťka konstrukce: 15 mmvýška mezi policemi: 27 cmvýška od země po vrch spodní poličky: 9 cmvýška od země po spodní část poličky: 3,5 cmNosnost:35 kgHmotnost:18 kgDodáváno v demontu.,Nový designový kousek, který působí elegantně, moderně a je prakticky využitelný v jakékoli části interiéru. Takovým je konzolový stolek LOMIR. Krásný doplněk a šikovný pomocník pro odkládání vašich drobností.  Konzolový stolek je vyroben z lakované MDF ve dvou barevných variantách: bílá a šedá. Disponuje úložným prostorem v podobě dvou zásuvek, které se otevírají dřevěnými úchytkami. Jeho celkový design dotvářejí dvě police, které odkládací prostor znásobují. Oživte váš prostor naší novinkou LOMIR.Barva:bílášedáVýběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.Materiál:MDF Rozměry:šířka: 86,6 cmhloubka: 30 cmvýška: 80 cmvnější rozměr šuplíku: 39,5 x 26,5 x 11 cmvnitřní rozměr šuplíku: 24,4 x 23,7 x 7 cmtloušťka materiálu šuplíku: 12 mmtloušťka konstrukce: 15 mmvýška mezi policemi: 27 cmvýška od země po vrch spodní poličky: 9 cmvýška od země po spodní část poličky: 3,5 cmNosnost:35 kgHmotnost:18 kgDodáváno v demontu.

Tento nejprodávanější produkt Konzolový stolek LOMIR Šedá od populární značky Kondela jednoduše můžete sehnat na našich stránkách teď skutečně levně. Nyní za akční cenu 2 470 Kč.