Welnova SEDACÍ SOUPRAVA, textil, světle šedá

Tato sedací souprava se bude hodit do velkého obývacího pokoje. Sedačka ve tvaru u o rozměrech cca 220 x 340 x 174 cm má potah z odolného polyesteru... více informací »
Welnova SEDACÍ SOUPRAVA
Značka: Welnova
39 799 Kč98 120 Kč Sleva -59%
Koupit hned »
Tato sedací souprava se bude hodit do velkého obývacího pokoje. Sedačka ve tvaru u o rozměrech cca 220 x 340 x 174 cm má potah z odolného polyesteru...

Tato sedací souprava se bude hodit do velkého obývacího pokoje. Sedačka ve tvaru u o rozměrech cca 220 x 340 x 174 cm má potah z odolného polyesteru v neutrální světle šedé barvě a k tomu ladí kovové hranaté nohy v barvě chromu. Díky kvalitnímu čalounění a nastavitelnému záhlaví budete sedět velmi pohodlně. Výhoda: potažená záda Vám umožní sedačku umístit kdekoliv v prostoru dle svého přání a v případě potřeby ji snadno přeměníte na příčné lůžko s plochou cca 123 x 267 cm. Tuto kvalitní sedací soupravu si oblíbíte! Za příplatek jsou k dostání v našich obchodních domech různé varianty a barevné alternativy.  – **POTAH:GRANDE 81, PRAVÁ ZÁDA – **BA:RECBK-2F-OT, NOHY:KOV – **VČ.LŮŽKA+BK+4X KS. Barva – světle šedá. Materiál – .

Tento skvělý výrobek Welnova SEDACÍ SOUPRAVA, textil, světle šedá od kvalitní značky Welnova můžete pořídit tady nyní skutečně výhodně! Teď za akční cenu 39 799 Kč.