Skládací úložná lavice umělá kůže Černá

Tato lavice s úložným prostorem bude určitě vynikat, ať už ji umístíte kamkoliv. Poslouží vám jako lavice, a zároveň jako ozdoba vaší... více informací »
Skládací úložná lavice umělá kůže Dekorhome Černá
Značka: vidaXL
1 384 Kč
Koupit hned »
Tato lavice s úložným prostorem bude určitě vynikat, ať už ji umístíte kamkoliv. Poslouží vám jako lavice, a zároveň jako ozdoba vaší...

Tato lavice s úložným prostorem bude určitě vynikat, ať už ji umístíte kamkoliv. Poslouží vám jako lavice, a zároveň jako ozdoba vaší domácnosti. Lavici můžete otevřít a odkrýt velký úložný prostor, který vám bude sloužit k ukládání vašich věcí. Díky skrytému vnitřnímu úložnému prostoru je tato lavice praktická a funkční, aniž by to narušilo její stylový půvab. Navíc ji můžete snadno složit, pokud ji zrovna nepoužíváte, a ušetřit tak spoustu místa.
Barva: bíláčernáVýběr barvy zvolte ve variantách produktu. Materiál: polyester / PVC / MDF Rozměry: šířka: 84,5 cmhloubka: 41 cmvýška: 41 cmHmotnost: 6,3 kgDodáváno v demontu.,Tato lavice s úložným prostorem bude určitě vynikat, ať už ji umístíte kamkoliv. Poslouží vám jako lavice, a zároveň jako ozdoba vaší domácnosti. Lavici můžete otevřít a odkrýt velký úložný prostor, který vám bude sloužit k ukládání vašich věcí. Díky skrytému vnitřnímu úložnému prostoru je tato lavice praktická a funkční, aniž by to narušilo její stylový půvab. Navíc ji můžete snadno složit, pokud ji zrovna nepoužíváte, a ušetřit tak spoustu místa.
Barva: bíláčernáVýběr barvy zvolte ve variantách produktu. Materiál: polyester / PVC / MDF Rozměry: šířka: 84,5 cmhloubka: 41 cmvýška: 41 cmHmotnost: 6,3 kgDodáváno v demontu.

Velmi žádaný kus Skládací úložná lavice umělá kůže Černá s osvědčenou značkou vidaXL snadno seženete u nás nyní téměř zdarma! Teď v akci 1 384 Kč.