Beldomo System SEDACÍ SOUPRAVA, textil, šedá

Tato sedací souprava se bude ve Vašem obývacím pokoji skvěle vyjímat. Nábytek ve tvaru U o rozměrech cca 167 x 316 x 235 cm má potah z odolného... více informací »
Beldomo System SEDACÍ SOUPRAVA
42 639 Kč51 999 Kč Sleva -18%
Koupit hned »
Tato sedací souprava se bude ve Vašem obývacím pokoji skvěle vyjímat. Nábytek ve tvaru U o rozměrech cca 167 x 316 x 235 cm má potah z odolného...

Tato sedací souprava se bude ve Vašem obývacím pokoji skvěle vyjímat. Nábytek ve tvaru U o rozměrech cca 167 x 316 x 235 cm má potah z odolného mikrovlákna v neutrální šedé barvě ozdobené vkusným kontrastním švem v béžové barvě. K tomu ladí hranaté nohy z pravého bukového dřeva v dekoru dub binaco. Pohodlný posez zajišťuje čalounění ze studené pěny a spodní vlnové pružiny. Pořiďte si tuto komfortní sedací soupravu! Za příplatek jsou k dostání v našich obchodních domech různé varianty, barevné alternativy, příslušenství a doplňkový nábytek. Zrcadlově obrácené provedení je k dostání pouze v našich obchodních domech. – **BEZ:TAURUS ŠEDÁ,SPG:D,KALTSC – **BA:CANL-2,5EL,1,5KOR,KONTR. – **ŠEV BÉŽOVÁ,NOHY:DUB BIANCO. Barva – šedá. Materiál – .

Tento nejprodávanější výrobek Beldomo System SEDACÍ SOUPRAVA, textil, šedá originál od značky Beldomo System můžete získat tady opravdu levně. Nabídka od 42 639 Kč.