astra-nabytek.cz

Psací stůl TEMPO AS NEW 021 PI Dub sonoma

Diskontní produkt Psací stůl TEMPO AS NEW 021 PI Dub sonoma od top značky Kondela snadno můžete získat nyní téměř zdarma! Nyní lze objednat jen za 2 280 Kč.
EAN: 32242025001070
Psací stůl TEMPO AS NEW 021 PI Dub sonoma
Koupit hned »
Značka: Kondela
2 280
Popis

Máme pro vás sektorovou sestavu TEMPO ASISTENT NEW. Kvalitní nábytek vyrobený z laminované dřevotřísky s ABS hranami ve třech barevných variantách: buk, dub sonoma a třešeň. Budete nadšeni možností kombinovat materiál s různými barvami. S touto sestavou máte možnost poskládat si sestavu podle vlastních představ.
TEMPO ASISTENT NEW 021 PI je jednoduchý psací nebo zasedací stůl. Konstrukce je pevná s velkou pracovní plochou.
V jednoduchosti je krása, a přesně na to sází TEMPO ASISTENT NEW 021 PI svým klasickým designem.Barva:bukdub sonomatřešeňVýběr barvy zvolte ve variantách produktu. Materiál:DTD laminovaná / ABS hranyRozměry:šířka: 120 cmhloubka: 70 cmvýška: 76 cmtloušťka materiálu: 16 mmHmotnost:21 kgDodáváno v demontu.,Máme pro vás sektorovou sestavu TEMPO ASISTENT NEW. Kvalitní nábytek vyrobený z laminované dřevotřísky s ABS hranami ve třech barevných variantách: buk, dub sonoma a třešeň. Budete nadšeni možností kombinovat materiál s různými barvami. S touto sestavou máte možnost poskládat si sestavu podle vlastních představ.
TEMPO ASISTENT NEW 021 PI je jednoduchý psací nebo zasedací stůl. Konstrukce je pevná s velkou pracovní plochou.
V jednoduchosti je krása, a přesně na to sází TEMPO ASISTENT NEW 021 PI svým klasickým designem.Barva:bukdub sonomatřešeňVýběr barvy zvolte ve variantách produktu. Materiál:DTD laminovaná / ABS hranyRozměry:šířka: 120 cmhloubka: 70 cmvýška: 76 cmtloušťka materiálu: 16 mmHmotnost:21 kgDodáváno v demontu.