Zahradní stůl LIMA plast Grafit

Jednoduchý, ale propracovaný design stolu LIMA umožňuje produkt přizpůsobit jakémukoli prostředí - jak klasickému, tak velmi modernímu.Díky své... více informací »
Zahradní stůl LIMA plast Grafit
Značka: Rojaplast
2 548 Kč
Koupit hned »
Jednoduchý, ale propracovaný design stolu LIMA umožňuje produkt přizpůsobit jakémukoli prostředí - jak klasickému, tak velmi modernímu.Díky své...

Jednoduchý, ale propracovaný design stolu LIMA umožňuje produkt přizpůsobit jakémukoli prostředí – jak klasickému, tak velmi modernímu.Díky své velikosti bude stůl perfektní při rodinných hostinách nebo setkáních s přáteli na zahradě či terase.Stůl lze snadno smontovat a vysoce praktická je i jeho údržba.Je odolný vůči nepříznivým povětrnostním podmínkám a UV záření.Barva:cappuccinografitVýběr barvy zvolte ve variantě produktu.Materiál:lisovaný plastRozměry:šířka: 157 cmhloubka: 98 cmvýška: 74 cmNosnost:50 kgHmotnost:14 kgDodáváno v demontu.,Jednoduchý, ale propracovaný design stolu LIMA umožňuje produkt přizpůsobit jakémukoli prostředí – jak klasickému, tak velmi modernímu.Díky své velikosti bude stůl perfektní při rodinných hostinách nebo setkáních s přáteli na zahradě či terase.Stůl lze snadno smontovat a vysoce praktická je i jeho údržba.Je odolný vůči nepříznivým povětrnostním podmínkám a UV záření.Barva:cappuccinografitVýběr barvy zvolte ve variantě produktu.Materiál:lisovaný plastRozměry:šířka: 157 cmhloubka: 98 cmvýška: 74 cmNosnost:50 kgHmotnost:14 kgDodáváno v demontu.

Unikátní a oblíbený produkt Zahradní stůl LIMA plast Grafit od známé značky Rojaplast můžete najít tady teď se slevou. Aktuálně v akci za 2 548 Kč.