Taburet LA látka / dřevo Panda

Tento jedinečný taburet má kostru z masivního dřeva, desku z MDF. Sedák je z polyuretanové pěny, potah tkanina (100%... více informací »
Taburet LA látka / dřevo Panda
Značka: Autronic
360 Kč
Koupit hned »
Tento jedinečný taburet má kostru z masivního dřeva, desku z MDF. Sedák je z polyuretanové pěny, potah tkanina (100%...

Tento jedinečný taburet má kostru z masivního dřeva, desku z MDF. Sedák je z polyuretanové pěny, potah tkanina (100% polyester). Stabilitu zajištují nožičky z masivního dřeva. Taburet nabízíme v provedení:beránek koalalevpandapes Výběr zvolte ve variantě produktu. Rozměry:průměr: 29 cm výška: 25 cmMateriál:masivní dřevo / MDF / tkanina / polyuretanová pěnaNosnost:80 kgHmotnost: 3,3 kg ,Tento jedinečný taburet má kostru z masivního dřeva, desku z MDF. Sedák je z polyuretanové pěny, potah tkanina (100% polyester). Stabilitu zajištují nožičky z masivního dřeva. Taburet nabízíme v provedení:beránek koalalevpandapes Výběr zvolte ve variantě produktu. Rozměry:průměr: 29 cm výška: 25 cmMateriál:masivní dřevo / MDF / tkanina / polyuretanová pěnaNosnost:80 kgHmotnost: 3,3 kg 

Kvalitní a velmi žádaný výrobek Taburet LA látka / dřevo Panda od populárního výrobce Autronic snadno pořídíte u nás právě za výhodnou cenu! Teď v akci 360 Kč.