Welnova SEDACÍ SOUPRAVA, textil, tmavě šedá

Tato sedací souprava obohatí Váš obývací pokoj. Sedačka ve tvaru L s rozměry ramen cca 267 x 227 cm má potah z odolného polyesteru v neutrální... více informací »
Welnova SEDACÍ SOUPRAVA
Značka: Welnova
37 309 Kč45 499 Kč Sleva -18%
Koupit hned »
Tato sedací souprava obohatí Váš obývací pokoj. Sedačka ve tvaru L s rozměry ramen cca 267 x 227 cm má potah z odolného polyesteru v neutrální...

Tato sedací souprava obohatí Váš obývací pokoj. Sedačka ve tvaru L s rozměry ramen cca 267 x 227 cm má potah z odolného polyesteru v neutrální tmavě šedé barvě a k tomu ladí kovové hranaté nohy v barvě chromu. Díky kvalitnímu čalounění a nastavitelnému záhlaví budete sedět velmi pohodlně. Výhoda: potažená záda Vám umožní sedačku umístit kdekoliv v prostoru dle svého přání a v případě potřeby ji snadno přeměníte na příčné lůžko s plochou cca 120 x 190 cm. Tuto kvalitní sedací soupravu si oblíbíte! Za příplatek jsou k dostání v našich obchodních domech různé varianty a barevné alternativy. – **POTAH:GRANDE 97, PRAVÁ ZÁDA – **BA:2F-RECBK, NOHY:KOV – **VČ.LŮŽKA+BK+3X KS. Barva – tmavě šedá. Materiál – .

Kvalitní výrobek Welnova SEDACÍ SOUPRAVA, textil, tmavě šedá pocházející od značky Welnova můžete sehnat u nás skutečně levně. Nabídky od 37 309 Kč.