Vyvýšený zahradní truhlík masivní dřevo

Tento skvělý produkt Vyvýšený zahradní truhlík masivní dřevo značky Vida máte možnost sehnat tady teď právě ve výhodné akci. Cena již od 2 369 Kč. EAN: 8719883738055
Vyvýšený zahradní truhlík masivní dřevo Dekorhome
Značka: vida
2 369 Dostupnost: SKLADEM
Koupit hned »

Popis

Tento dřevěný truhlík na bylinky přestavuje praktický a atraktivní koutek pro vaše bylinky a skvěle se hodí na malou zahradu, terasu nebo balkon.
Tento zahradní stolek na bylinky je vyroben z masivního jedlového dřeva, je tedy stabilní a vhodný pro venkovní použití. Má ideální výšku, která umožňuje snadnou sklizeň bylinek, aniž byste se přitom museli ohýbat nebo měli špatné držení těla. Máte tak snadný a rychlý přístup při stříhání nebo sázení bylinek. Součástí balení je také perforovaná vložka a přihrádky, které jsou velmi užitečné, neboť udržují jednotlivé bylinky od sebe oddělené a půdu zdravou a dobře provzdušněnou, což přispívá k jejich optimálnímu růstu. Tento zahradní truhlík pojme až 8 samostatných rostlin bylinek, které mohou růst odděleně. Ve spodní části je vybaven poličkou, kterou můžete využít pro uložení zahradního vybavení a příslušenství, jako například konvičky na zalévání, štítků, nůžek a různého nářadí.Barva: hnědáMateriál: masivní jedlové dřevo s dvojitou povrchovou úpravou na vodní bázi / překližkaRozměry: šířka: 80 cmhloubka: 60 cmvýška: 80 cmHmotnost: 10,4 kgDodáváno v demontu. ,Tento dřevěný truhlík na bylinky přestavuje praktický a atraktivní koutek pro vaše bylinky a skvěle se hodí na malou zahradu, terasu nebo balkon.
Tento zahradní stolek na bylinky je vyroben z masivního jedlového dřeva, je tedy stabilní a vhodný pro venkovní použití. Má ideální výšku, která umožňuje snadnou sklizeň bylinek, aniž byste se přitom museli ohýbat nebo měli špatné držení těla. Máte tak snadný a rychlý přístup při stříhání nebo sázení bylinek. Součástí balení je také perforovaná vložka a přihrádky, které jsou velmi užitečné, neboť udržují jednotlivé bylinky od sebe oddělené a půdu zdravou a dobře provzdušněnou, což přispívá k jejich optimálnímu růstu. Tento zahradní truhlík pojme až 8 samostatných rostlin bylinek, které mohou růst odděleně. Ve spodní části je vybaven poličkou, kterou můžete využít pro uložení zahradního vybavení a příslušenství, jako například konvičky na zalévání, štítků, nůžek a různého nářadí.Barva: hnědáMateriál: masivní jedlové dřevo s dvojitou povrchovou úpravou na vodní bázi / překližkaRozměry: šířka: 80 cmhloubka: 60 cmvýška: 80 cmHmotnost: 10,4 kgDodáváno v demontu.