Teleskopický šatní úložný systém s tyčemi stříbrná / černá

Náš teleskopický stojan na oblečení má jednoduchý design, který šetří místo ve vaší ložnici a jakékoli jiné místnosti.Teleskopický šatní... více informací »
Teleskopický šatní úložný systém s tyčemi stříbrná / černá Dekorhome
Značka: vidaXL
1 307 Kč
Koupit hned »
Náš teleskopický stojan na oblečení má jednoduchý design, který šetří místo ve vaší ložnici a jakékoli jiné místnosti.Teleskopický šatní...

Náš teleskopický stojan na oblečení má jednoduchý design, který šetří místo ve vaší ložnici a jakékoli jiné místnosti.Teleskopický šatní systém je vyrobený z hliníku, takže je odolný a robustní. Tento úložný regál s teleskopickým systémem lze výškově nastavit a přizpůsobit prostoru a vašim požadavkům. Nabízí jedinečný a důmyslný způsob uspořádání šatníku.Uspořádejte své oblečení a udržujte si ve věcech pořádek s naším teleskopickým organizérem do šatní skříně.Barva:stříbrná / černá Rozměry: šířka: 70 cm hloubka: 28,5 cm výška: 250 – 300 cm Materiál: hliník / plastNosnost (každá tyč): 6 kgHmotnost:1,9 kg Dodáváno v demontu. ,Náš teleskopický stojan na oblečení má jednoduchý design, který šetří místo ve vaší ložnici a jakékoli jiné místnosti.Teleskopický šatní systém je vyrobený z hliníku, takže je odolný a robustní. Tento úložný regál s teleskopickým systémem lze výškově nastavit a přizpůsobit prostoru a vašim požadavkům. Nabízí jedinečný a důmyslný způsob uspořádání šatníku.Uspořádejte své oblečení a udržujte si ve věcech pořádek s naším teleskopickým organizérem do šatní skříně.Barva:stříbrná / černá Rozměry: šířka: 70 cm hloubka: 28,5 cm výška: 250 – 300 cm Materiál: hliník / plastNosnost (každá tyč): 6 kgHmotnost:1,9 kg Dodáváno v demontu. 

Oblíbený a akční kus Teleskopický šatní úložný systém s tyčemi stříbrná / černá od značky vidaXL seženete zde nyní v akci. Nabídky od 1 307 Kč.