Stojací lampa AVIER TYP 2 kov Růžové zlato

Příjemné teplo domova a správnou eleganci dodají vašemu příbytku vhodné lampy a svítidla. Rádi bychom vás inspirovali. V případě, že... více informací »
Stojací lampa AVIER TYP 2 kov Růžové zlato
Značka: Kondela
1 660 Kč
Koupit hned »
Příjemné teplo domova a správnou eleganci dodají vašemu příbytku vhodné lampy a svítidla. Rádi bychom vás inspirovali. V případě, že...

Příjemné teplo domova a správnou eleganci dodají vašemu příbytku vhodné lampy a svítidla. Rádi bychom vás inspirovali. V případě, že potřebujete volně stojící lampu do obývacího pokoje, lampičku na noční stolek, závěsné svítidlo nebo svítidlo na psací stůl, určitě si vyberete. Elegantní a zároveň v retro stylu, takové jsou naše lampy AVIER.
Stojací lampa AVIER TYP 2 ve dvou barevných variantách: růžové zlato a matný nikl, je typem retro lampy, která se vrací do současnosti. Elegantní a moderní, vyrobená z kovu. Díky svému designu je lampa poutačem pohledů. Krásné zaujme své místo v interiéru, v obývacím pokoji, v předsíni, ale i v ložnici. Jednoduše řečeno, je všestranná. AVIER TYP 2 stojí na podstavci. Díky ohebné části kloubu ramene je možné ní pohybovat, otáčet stínítkem na všechny světové strany. Lampa je dodávána bez žárovky.Barva:růžové zlatomatný nikl (stříbrná)Výběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.Materiál:kovRozměry:šířka: 22 cmhloubka: 22 cmvýška: 141 cmrozměry stínidla: 16,5 x 16,5 x 17,5 cmrozměry podstavce: 22 x 22 x 134 cmHmotnost:2,9 kgDodáváno v demontu.,Příjemné teplo domova a správnou eleganci dodají vašemu příbytku vhodné lampy a svítidla. Rádi bychom vás inspirovali. V případě, že potřebujete volně stojící lampu do obývacího pokoje, lampičku na noční stolek, závěsné svítidlo nebo svítidlo na psací stůl, určitě si vyberete. Elegantní a zároveň v retro stylu, takové jsou naše lampy AVIER.
Stojací lampa AVIER TYP 2 ve dvou barevných variantách: růžové zlato a matný nikl, je typem retro lampy, která se vrací do současnosti. Elegantní a moderní, vyrobená z kovu. Díky svému designu je lampa poutačem pohledů. Krásné zaujme své místo v interiéru, v obývacím pokoji, v předsíni, ale i v ložnici. Jednoduše řečeno, je všestranná. AVIER TYP 2 stojí na podstavci. Díky ohebné části kloubu ramene je možné ní pohybovat, otáčet stínítkem na všechny světové strany. Lampa je dodávána bez žárovky.Barva:růžové zlatomatný nikl (stříbrná)Výběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.Materiál:kovRozměry:šířka: 22 cmhloubka: 22 cmvýška: 141 cmrozměry stínidla: 16,5 x 16,5 x 17,5 cmrozměry podstavce: 22 x 22 x 134 cmHmotnost:2,9 kgDodáváno v demontu.

Tento neodolatelný výrobek Stojací lampa AVIER TYP 2 kov Růžové zlato od populární značky Kondela snadno získáte na našich stránkách teď právě opravdu levně. Aktuálně v akci za 1 660 Kč.