Welnova SEDACÍ SOUPRAVA, textil, světle šedá

Tato sedací souprava se bude hodit do velkého obývacího pokoje. Sedačka ve tvaru u o rozměrech cca 174 x 340 x 220 cm má potah z odolného polyesteru v... více informací »
Welnova SEDACÍ SOUPRAVA
Značka: Welnova
42 299 Kč98 120 Kč Sleva -56%
Koupit hned »
Tato sedací souprava se bude hodit do velkého obývacího pokoje. Sedačka ve tvaru u o rozměrech cca 174 x 340 x 220 cm má potah z odolného polyesteru v...

Tato sedací souprava se bude hodit do velkého obývacího pokoje. Sedačka ve tvaru u o rozměrech cca 174 x 340 x 220 cm má potah z odolného polyesteru v neutrální světle šedé barvě a k tomu ladí kovové hranaté nohy v barvě chromu. Díky kvalitnímu čalounění a nastavitelnému záhlaví budete sedět velmi pohodlně. Výhoda: potažená záda Vám umožní sedačku umístit kdekoliv v prostoru dle svého přání a v případě potřeby ji snadno přeměníte na příčné lůžko s plochou cca 123 x 267 cm. Tuto kvalitní sedací soupravu si oblíbíte! Za příplatek jsou k dostání v našich obchodních domech různé varianty a barevné alternativy. – **POTAH:GRANDE 81, PRAVÁ ZÁDA – **BA:OT-2F-RECBK, NOHY:KOV – **VČ.LŮŽKA+BK+4X KS. Barva – světle šedá. Materiál – .

Tento výjimečný výrobek Welnova SEDACÍ SOUPRAVA, textil, světle šedá od výrobce Welnova jednoduše můžete sehnat na našich stránkách ve slevě! Teď za akční cenu 42 299 Kč.