Konferenční stolek 118 x 57 x 45 cm mangovníkové dřevo

Pokud byste svůj interiér rádi oživili dotekem rustikálního šarmu, pak je pro vás náš konferenční stolek z masivního... více informací »
Konferenční stolek 118 x 57 x 45 cm mangovníkové dřevo Dekorhome
Značka: vidaXL
4 498 Kč
Koupit hned »
Pokud byste svůj interiér rádi oživili dotekem rustikálního šarmu, pak je pro vás náš konferenční stolek z masivního...

Pokud byste svůj interiér rádi oživili dotekem rustikálního šarmu, pak je pro vás náš konferenční stolek z masivního mangovníkového dřeva jako dělaný!Masivní mangovník je tropické tvrdé dřevo. Toto dřevo jednak unese značnou váhu a jednak výborně odolává působení času a neopotřebovává se. Precizní řemeslné zpracování a nádherná kresba dřeva navíc jednotlivé stolky vzájemně odlišují, takže nenajdete dva stejné. Odkládací stolek nabízí 1 šuplík a spoustu úložného místa, můžete si do něj tedy přehledně uložit, co potřebujete, nebo si na něm vystavit různé dekorace.Důležité upozornění: Barvy se liší kus od kusu, každý z našich dřevěných stolků do obýváku je tedy zcela jedinečný.Barva:hnědáMateriál: masivní mangovníkové dřevo s přírodní povrchovou úpravou / měděný kovRozměry:šířka: 118 cmhloubka: 57 cmvýška: 45 cmHmotnost:20,9 kgDodáváno v demontu.,Pokud byste svůj interiér rádi oživili dotekem rustikálního šarmu, pak je pro vás náš konferenční stolek z masivního mangovníkového dřeva jako dělaný!Masivní mangovník je tropické tvrdé dřevo. Toto dřevo jednak unese značnou váhu a jednak výborně odolává působení času a neopotřebovává se. Precizní řemeslné zpracování a nádherná kresba dřeva navíc jednotlivé stolky vzájemně odlišují, takže nenajdete dva stejné. Odkládací stolek nabízí 1 šuplík a spoustu úložného místa, můžete si do něj tedy přehledně uložit, co potřebujete, nebo si na něm vystavit různé dekorace.Důležité upozornění: Barvy se liší kus od kusu, každý z našich dřevěných stolků do obýváku je tedy zcela jedinečný.Barva:hnědáMateriál: masivní mangovníkové dřevo s přírodní povrchovou úpravou / měděný kovRozměry:šířka: 118 cmhloubka: 57 cmvýška: 45 cmHmotnost:20,9 kgDodáváno v demontu.

Diskontní produkt Konferenční stolek 118 x 57 x 45 cm mangovníkové dřevo od známé značky vidaXL seženete tady a teď levně. Ceny již od 4 498 Kč.