Závěsná lampa DEVAN kov Bílá

Visací stropní svítidlo DEVAN bude ozdobou vašeho interiéru. Ideální do kuchyně nad kuchyňský stůl, do chodby, nad schodiště nebo do kavárny.... více informací »
Závěsná lampa DEVAN kov Bílá
Značka: Kondela
950 Kč
Koupit hned »
Visací stropní svítidlo DEVAN bude ozdobou vašeho interiéru. Ideální do kuchyně nad kuchyňský stůl, do chodby, nad schodiště nebo do kavárny....

Visací stropní svítidlo DEVAN bude ozdobou vašeho interiéru. Ideální do kuchyně nad kuchyňský stůl, do chodby, nad schodiště nebo do kavárny. Neodolá ani ložnici nebo obýváku. Lampa má tři moderní válcové kovové stínidla s tyčemi ve dvou barevných variantách: bílá a šedá. Maximální příkon lampy je 25 W. Naše kráska je dodávána bez žárovek, které si můžete dokoupit v typu E14. Je to lampa, která je ideální na základní osvětlení domu nebo jako náladové osvětlení. Barva:bílášedáVýběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.Materiál:kovRozměry:šířka: 26,3 cmhloubka: 24,3 cmvýška: 117,5 cmrozměry stínidla: 8,5 x 8,5 x 15 cmrozměry rozety: 22 x 22 x 2,5 cmHmotnost:1,5 kgDodáváno v demontu.,Visací stropní svítidlo DEVAN bude ozdobou vašeho interiéru. Ideální do kuchyně nad kuchyňský stůl, do chodby, nad schodiště nebo do kavárny. Neodolá ani ložnici nebo obýváku. Lampa má tři moderní válcové kovové stínidla s tyčemi ve dvou barevných variantách: bílá a šedá. Maximální příkon lampy je 25 W. Naše kráska je dodávána bez žárovek, které si můžete dokoupit v typu E14. Je to lampa, která je ideální na základní osvětlení domu nebo jako náladové osvětlení. Barva:bílášedáVýběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.Materiál:kovRozměry:šířka: 26,3 cmhloubka: 24,3 cmvýška: 117,5 cmrozměry stínidla: 8,5 x 8,5 x 15 cmrozměry rozety: 22 x 22 x 2,5 cmHmotnost:1,5 kgDodáváno v demontu.

Kvalitní a velmi žádaný výrobek Závěsná lampa DEVAN kov Bílá od odblíbeného výrobce Kondela naleznete zde za výprodejovou cenu. Akční ceny od 950 Kč.